Skocz do zawartości

DLG w Warszawie


thisdust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z programem zamieszczonym na stronie:

http://bemowskie.pl/projekt/aeromodelklub/

 

Pokazy modelarskie odbędą się 2 września od godziny 15:10!!

 

Namawiam wszystkich czynnych rzucaczy do stawienia się na Bemowie. Jeśli byłaby nas większa grupa, można by rozegrać pokazowo jedno pełne zadanie, np. 5x2. Myślę, że byłoby to dość atrakcyjne dla widzów.

Wcześniej możemy się spotkać oczywiście na Chudoby dla potrenowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Żeby tak bliżej było... Jak poskładam sprzęt to za tydzień latam u siebie. Może Koledzy latający w okolicach też dołączą?

Będę na zawodach w Krakowie na razie raczej jako latający w przerwach lub oglądający bo z licencją to juz raczej nie zdążę z resztą trzeba to jeszcze przemyśleć ;-)

Gdyby tak sprzedawali licencje jednorazówki na zawody poprzez zakupy online to pewnie byłoby więcej chętnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To, że w temacie nic się nie dzieje, wcale nie znaczy, że warszawka nie rzuca! :)

 

Sezon 2019 rozpoczął się na dobre. Dziś było nas czterech z modelami, a piąty kolega jeszcze bez modelu. Zapowiada się owocny sezon lotny.

 

post-695-0-82897500-1551551220_thumb.jpg

 

 

PS. Każdy kto chciałby z nami porzucać, polatać, albo chociaż pogadać niech śmiało pisze. W miarę regularnie, co weekend, spotykamy się na Chudoby "przy kanałku" i zainteresowanym mogę wysyłać aktualne godziny spotkań.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Halo wiara!

Ruszamy z nową inicjatywą. W każdą pierwszą sobotę miesiąca robimy symulację zawodów F3K. Dzielimy się na grupy, jedni sędziują - drudzy latają i tak na zmianę. Mamy głośnik do grania komunikatów z czasem startowym i będziemy latać różne zadania. Punktów raczej liczyć nie będziemy, ale czasy porównywać już jak najbardziej. A kiedyś kto wie... może i punkty. Ale nie chodzi tu o wygrywanie, tylko polatanie ciekawych zadań, w pewniej z góry narzuconej rutynie, znanej z zawodów, ale dla przyjemności.

 

Każda pierwsza sobota miesiąca, godzina 10, lotnisko na Chudoby w Warszawie :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Przynajmniej raz na rok wypadałoby coś napisać, że żyjemy. I mamy się dobrze, latamy regularnie, co weekend o ile nie pada.

Dziś na przykład padł rekord pola: 8 rzucaczy! :D

 

20230212_142752.thumb.jpg.35a7975ce5468f705637fd5741f289d4.jpg

 

Pamiętajcie!

Każda pierwsza sobota miesiąca, godzina 10, lotnisko na Chudoby w Warszawie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2023 o 08:52, Czaro napisał:

Co to za zima ;) Palce trochę marzły, ot i tyle. A termika była jak w marcu - szalone centra, które wciągały, jak F5J nowych zawodników ;)

Faktycznie jest jak wczesną wiosną😀 Ja już od dłuższego czasu spoglądam w stronę DLG....... Narazie jestem na etapie marzeń i planowania bo model koniecznie chcę zbudować samodzielnie.

Perspektywa porzucania DLG jest całkiem obiecująca😁No i spróbowałbym czegoś nowego.

Latajcie, a ja zawsze chętnie oglądam fotki i kibicuję Wam szczerze👍

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.