Skocz do zawartości

Red Bull Air Race 2014 w Gdyni


Piotr_O.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Irek czy mógłbyś oznaczyć jakieś fajne miejsca punktami na mapie w Gdyni gdzie można się zaczaić aby w fajnych warunkach obejrzeć zawody ? Bo w sumie to na pewno przyjadę ale jedyne o czym myślę to plaża która pewnie będzie zawalona po sufit, będę samochodem więc zawsze to mogę gdzieś podjechać aby obejrzeć zawody z innej miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dokładnej lokalizacji przelotów, znane jest tylko wydzielone miejsce dla kibiców - Bulwar Nadmorski - ale to za mało. Rozumiem, że przelot samolotu łącznie z nawróceniem to chyba ponad 1km (?) więc do zdjęć takich bym szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dokładnej lokalizacji przelotów, znane jest tylko wydzielone miejsce dla kibiców - Bulwar Nadmorski - ale to za mało. Rozumiem, że przelot samolotu łącznie z nawróceniem to chyba ponad 1km (?) więc do zdjęć takich bym szukał.

 

Bulwar + plaża w zupełności powinny wystarczyć. Zaleta tej imprezy jest taka, że nie musisz być nad samym brzegiem morza, aby dobrze widzieć. Oczywiście, jak pogoda będzie ładna to i turystów/widzów będzie co nie miara i  z pewnością może być ciasno.

Ja zamierzam być tam od wczesnego przedpołudnia z GoPro na głowie i aparatem przy oku :)

Faktycznie własne fotki, to jednak ... własne, pamiątkowe, a nie download'y z netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz do bagażu trzeba będzie jeszcze dorzucić drabinę. Ciekawe od której godziny trzeba się tam wybrać aby zająć godną pozycję, wyjeżdżamy w piątek i chcemy być sobota noc lub rano zależenie jak sobie zdecydujemy. Jak trzeba będzie to i zaczniemy koczowanie od wschodu słońca byleby mieć jak najlepsze wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz do bagażu trzeba będzie jeszcze dorzucić drabinę. Ciekawe od której godziny trzeba się tam wybrać aby zająć godną pozycję, wyjeżdżamy w piątek i chcemy być sobota noc lub rano zależenie jak sobie zdecydujemy. Jak trzeba będzie to i zaczniemy koczowanie od wschodu słońca byleby mieć jak najlepsze wrażenia.

 

Uważam, że absolutnie nie ma takiej potrzeby.

Bulwar jest długi i dość szeroki. Dobra widoczność gwarantowana praktycznie z każdego miejsca. Ja chyba udam się na jego koniec, aby widzieć samoloty robiące pętle przy nawrocie na przelot powrotny pomiędzy pylonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają być ogrodzone strefy na Bulwarze więc nie wiem czy będzie można stanąć gdziebądź ;) na całej długości. Dobrym miejscem będzie Tower, Kamienna Góra. Ja myślałem raczej o miejscówce przy knajpie Barracuda - jeśli jest jeszcze lub jak już pisałem coś z klifu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej tzn. gdzie ? Do Szwecji? Gdynia jest nad samiutkim wybrzeżu :D Gdyby impreza była w okolicy Sopotu to widziałbym z okna. Bulwar pewnie na 1000% będzie oblegany może więc warto zaczaić się gdzieś na klifie by fajne fotki popstrykać...

do Rowów pocisnę, Irek Gdynię trochę znam byłem tam już z 10 razy, ale wskazłbyś gdzie można zostawić samochód (parking płatny strzeżony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu na obwodnicy trójmiasta został odnotowany rekordowy ruch, oczywiście zrobiły się korki :) Nie chcę myśleć co będzie w weekend tych zawodów (+Jarmark Dominikański)... A do tego gdzie zostawić samochód - proponuję parking w któreś z galerii, tzn. Klif albo Riviera. Nie są zbyt daleko morza, spacerkiem kilkanaście minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.