Skocz do zawartości

Jaka aparatura na pierwszy raz


Zapi29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proszę o wybaczenie za proste dla Was pytania. Myślę o Turnigy 9X za 42,84 E. Jak będzie trzeba to kupię zestaw FrSky DJT 2.4Ghz Combo Pack for JR w/ Telemetry Module & V8FR-II RX za 32,95E. W manualu Turnigy 9X nic nie przeczytałem o telemetrii.

​Czy ten zestaw zadziała z 9X? Czy będzie działała telemetria FrSky na tym zestawie?

​Czy każde servo z przydomkiem "digital" będzie działało na 9X? Czy to chodzi o funkcję Digital Trims , którą posiada np. Turnigy 9XR Pro?

Jaki silnik w dobrej cenie 3536, 3638, 3542 ? (motoszybowiec 2.1 kg) polecacie z HK lub innego sklepu?

Pytania z różnych dziedzin, ale jak robię zamówienie w HK to bym kupił więcej niż tylko radio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić stare radio i do tego przestarzały moduł zamiast nowego radia z wbudowanym modułem nowszej generacji w podobnych (w sumie) pieniądzach?

Dlaczego?

No dlaczego nie qx7?

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat w tym Turnigy siedzi nowy moduł z modulacją AFHDS 2A .

Faktem jest też, że kosztuje poniżej 200 zł (w przeliczeniu).

 

Ale faktem jest również, że osobiście wolałbym dołożyć kolejne dwie stówki i kupić Taranisa Q7 :D

 

(Tak przy okazji- miałem okazję się pobawić tym nadajnikiem i wrażenie "zabawki z odpustu" znika po wzięciu go do rąk. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie,
Dawno mnie tu nie było.

Szybkie pytanie, liczę na szybką odpowiedź. Szukam taniej aparatury. Jak na razie najlepsza jaką znalazłem to FlySky FS-i6. Cena od chińczyka 170zł. 

Moje pytanie brzmi czy aktualnie mamy coś lepszego w tej cenie?
P.S.
Jaki odbiornik do tej aparatury dla modeli ESA/Combat? Czy taki jak dają w zestawie (https://www.geekbuying.com/item/2-4G-Flysky-FS-iA6-6CH-RC-Receiver-with-Double-Antenna-for-Flysky-i4-i6-i10-GT2E-GT2F-GT2G-359085.html?Currency=PLN&gclid=EAIaIQobChMIydCzns7u2wIVlkMYCh05nQkFEAQYBiABEgINZfD_BwE#googtrans/en/pl) będzie czy to za ciężkie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Dawno mnie tu nie było.

Szybkie pytanie, liczę na szybką odpowiedź. Szukam taniej aparatury. Jak na razie najlepsza jaką znalazłem to FlySky FS-i6. Cena od chińczyka 170zł. 

Moje pytanie brzmi czy aktualnie mamy coś lepszego w tej cenie?

 

 

Na 100% nic lepszego  w tej cenie nie znajdziesz. To radio i ten odbiornik jest bardzo dobry na początek, środek i może nawet na koniec zabawy z RC. 2 miejsce ma moim zdaniem QX7, ale radio i odbiorniki co najmniej 2x droższe.

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co bym chciał? minimum 6 kanałów, komputer. Dawniej używałem graupnera mx-16 i byłem z niego zadowolony, myślałem też o nim w wersji 2.4Ghz. Czym dysponuję na obecną chwilę, motoszybowiec, trener i jeden model do akrobacji. Jako że zaczynam i ponownie wchodzę w temat, teraz już z własnymi środkami chcę kupić coś co posłuży mi na dłuższy czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, miałem długo MX-16 35 MHz. Było świetne radyjko. Niestety po urwaniu anteny i problemów ze zdobyciem zamiennika, przesiadłem się na ... MX-16 HOTT 2,4 GHz. I nie żałuję.

Co prawda jesteśmy ograniczeni do wąskiego grona odbiorników, z których większość jest z tych droższych, ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.