Skocz do zawartości

Regulatory ZTW - Brushless Controls


Pioterek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuując moją historię po kilku miesiącach leżakowania postanowiłem ten ESC włożyć do Falcona i o dziwo wszystko ładnie działa co ciekawe na silniku Turnigy

https://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=42049

Kupiłem drugi taki sam silnik, różnica jest tylko taka że zasilam Falcona z 3s poprzednio z 4s może tu leży problem.

Oblot Falcona z tym wyposażeniem nie wykazał jak na razie żadnych problemów, wszystko chodzi płynnie.

Muszę jeszcze spróbować zasilić go z 4s i zobaczymy co się stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Zgodnie z obietnicą, informuję o sprawie regulatora ZTW Mantis 35A z banggood.

W skrócie: wysłałem film, na którym pokazuję podłączanie całego napędu i uruchamianie silnika na wadliwym (?) regulatorze Mantis. Szarpanie dobrze widoczne. Na filmie wymieniam Mantisa na Dualsky-ego i silnik rusza płynnie. Podaję dane całego napędu, jest to też widoczne na filmie.

BG dziękuje za film. Za kilka dni, zgodnie z obietnicą, odpowiadają, proponując mi "refund" bez innych komentarzy. Dopytuję, czy ich zdaniem regiel jest wadliwy, czy to jakieś jego niedopasowanie do silnika itd. Odpowiadają, że z filmu niewiele da się stwierdzić i ponawiają propozycję zwrotu kosztów.

Tym mnie nieco zirytowali. Może Was to zdziwi, że na tym nie poprzestałem, ale.... kasa kasą, ale nie chcę wielkopańskich gestów z ich strony, jeśli nie są przekonani o wadliwości produktu. Tak im odpowiadam i proszę ich o jedną z dwóch rzeczy: ostateczną wskazówkę pomocną w ustawieniu regla lub zwrot kosztów równoznaczny z uznaniem wadliwości produktu. Odpowiadają (dzisiaj) przepraszając za niedogodności i informują o zleceniu przelewu na moje konto paypal.

Obecnie czekam na środki, powinny być w ciągu 48h. Poinformuję jak wpłyną.

 

Ogólne wrażenie pozytywne. Wymieniliśmy 8-10 wiadomości.

Wykazali się cierpliwością i dobrą wolą. Na każdą odpowiedź czekałem dzień, góra trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.