Skocz do zawartości

Mój PZL P-24 "Puławski" z modelesuchocki.pl, opis budowy, loty


Rekomendowane odpowiedzi

Model RC PZL P-24 należący do śp. Piotra Kozakowa przechodzi na zasłużoną emeryturę.
Dzięki uprzejmości żony Ewy Kozakow model został przekazany jako eksponat do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.
Mimo iż model podczas jednego z lotów uległ rozbiciu dzięki wsparciu ze strony sklepu modelarskiego Majster Klepka, model został odbudowany przez modelarza Aeroklubu Lubelskiego Grzegorza Małka.

post-17531-0-60433800-1555274155_thumb.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 30.03.2014 o 21:36, Pioterek napisał:

Załączam następny film z dzisiejszych lotów mojego PZL P.24. Jedno lądowanie na filmie jest niedokończone, ponieważ kolega wjechał nam samochodem w kadr. Pierwsze nieśmiałe próby wykonywania akrobacji.  Za kamerą Grzegorz.

 

 

 

Piotruś może Ty podpowiesz.

Kolega zbudował PZL  11 i wczoraj był oblot - masakra , okazało się , że nie działają lotki.

O co chodzi ?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Cybuch napisał:

Piotruś może Ty podpowiesz.

Kolega zbudował PZL  11 i wczoraj był oblot - masakra , okazało się , że nie działają lotki.

O co chodzi ?
Pozdrawiam.

Przecież pytałeś już o to, podałem Ci link do tego wątku, z adnotacją że jest to wątek śp Piotra, przeczytaj, bo z tego co pamiętam Piotr dokładnie opisywał swoje boje i ustawienia z lotkami.

Po co zaśmiecać wątek Piotra - może moderatorzy usuną te wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Viper napisał:

Przecież pytałeś już o to, podałem Ci link do tego wątku, z adnotacją że jest to wątek śp Piotra, przeczytaj, bo z tego co pamiętam Piotr dokładnie opisywał swoje boje i ustawienia z lotkami.

Po co zaśmiecać wątek Piotra - może moderatorzy usuną te wpisy.

Masz rację.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.