Skocz do zawartości

o co chodzi?


pawel0192
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolejny problem

Ostatnio regulator działał normalnie, ale gdy go uzywałem pewnego razu poleciała smuga dymu i właśnie jest tak jak przedstawia ten film:

http://www.youtube.com/watch?v=CE89J3pEaC0

Czy można coś na to poradzić czy już jest do wyrzucenia.

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ubita jedna faza albo w silniku albo w regulatorze. Ewentualnie słabe połączenie, zimny lut.

 

Sądząc po GOŁYCH żeńskich złączach regulatora zwarło Ci się to przy próbach.

 

Swoją drogą ogromna odwaga (głupota) przeprowadzać takie próby ze śmigłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie no znowu nie rozumiem, podlaczylem dzisiaj nowy regulator ten sam co na filmie przez pierwsze 5 minut dzialal normalnie, potem odlaczylem go i chwile potem znowy podlaczylem i jest to samo co na filmie. prosze pomozcke bo kompletnie niewiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo częste zjawisko w chininie nie jest to raczej odpalona faza . Miałem to prawie zawsze w silnikach i regulatorach kupowanych w Hobby King. Radziłem sobie w ten sposób że w chwili gdy śmigło trzęsło się po prostu popychałem je energicznie we właściwą stron i silnik kręcił. Innym sposobem było gwałtowne dodanie gazu i też pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.