Skocz do zawartości

2-3.08.2014 - 9 Podhalański RC AIR SHOW Nowy Targ


Robert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Czas na refleksję i podsumowanie.

 

 

                        9 PODHALAŃSKI RC MODEL SHOW

W Dniach 2-3.08.2014 odbył się, jak to jest od dziewięciu lat piknik modelarski .

Wzięło udział 70 modelarzy z całej polski oraz ze Słowacji i Austrii ,tym samym piknik miał rangę międzynarodową .Wystawionych modeli było ok. 100 w różnych wielkościach od 1,8 m do 5m  .Pogoda ,publiczność dopisała ,oprócz trochę  mocnego wiatru i kilku kropel podczas zawodów Freestyle i zakończania, wręczenia nagród .

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich przybyłych na nasze lotnisko modelarzy jak i osobom i firmom pomagającym w organizacji pikniku.

Najlepszym podsumowaniem nie przez organizatorów lecz przez osoby uczestniczące jest motto opublikowane przez kolegę Tomka z Gdyni:

 „Czy Podhalański RC AIR SHOW można porównać z dobrym sexsem ?
Myślimy o nim przed , przeżywamy w trakcie i nawet od razu po zakończeniu myślimy o następnym razie . Myślę ze wszyscy chylą głowę przed organizatorami za super RC Air Show w Nowym Targu , za perfekcyjną organizację , za umożliwienie polatania w tak zaje fajnym miejscu z super widokami za mega fajną atmosferę i możliwość integracji z tak niesamowitymi ludźmi z całej Polski , za super jadło i oczywiście różnego rodzaju samoloty które można było obejrzeć „.

 Cóż można dodać jedynie to że 10 Podhalański RC AIR SHOW już za rok i myślę że jeszcze bardziej zapadnie w pamięci nam i naszym gościom.

 Wielkie podziękowania dla ;

Pana Burmistrz Nowego Targu Marka Fryźlewicza.

Zarządu Aeroklubu Nowy Targ pod wodzą Pana Pawła Kosa.

Członkom sekcji modelarskiej biorącym udział w przygotowaniach i realizacji.

Sponsorom :

 

 

 

Za rok 1-2.08.1015 odbędzie się 10 edycja Pikniku .

Zapraszamy modelarzy oraz firmy i osoby pragnące wspomagać nas w organizacji pikniku.

 

Przewodniczący sekcji modelarskiej

Aeroklubu Nowy Targ

post-113-0-46904300-1410126343_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Szybko mija rok 2014 i zaczeły się przygotowania do 10 jubileuszowego pikniku w Nowym Targu .

Wspominamy każdy z pikników i wyciągamy wnioski co lepiej zrobić ,co poprawić bo przygotowania się zaczęły

Jeżeli ktoś ma jakieś przemyślenia to proszę o sugestie jak i co poprawić.

 

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grześ.

Super wiadomości że piknik już się planuje :D ,zdecydowanie postaram się zawitać.

Jeśli mogę to mam pewne przemyślenia..

Będąc pierwszy raz jako uczestnik z modelem,oprócz świetnej organizacji ogólnej,całej oprawy,miejsca jak i prestiżu imprezy,możliwości spotkania wielu znanych w środowisku osób pewna rzecz mnie rozczarowała...

Jak strefa lotów była wzorowo nadzorowana tak część gdzie były modele jakby była totalnie olana. Mam na myśli sytuację że widzowie-od wieloosobowych rodzin po przygodnych fotografów mogli do woli chodzić między modelami,z dzieciakami ,robić foty,praktycznie totalna samowolka.

Może to i śmieszne ale zważywszy na to iż modele na pikniku w NT to raczej drogie zabawki może nie wystarczyć - aj przepraszam najmocniej -gdy np.dzieciak przewróci się na statecznik/skrzydło itp.

Pod tym względem inne pikniki biją Was na głowę .Jeśli nie wystarcza tasiemka na wys. 1 m ,to powinno się regularnie informować widzów o nie wkraczaniu w strefę gdzie są modele ( fakt,raz dało się to słyszeć po mojej prośbie u kierownika lotów),że mają wstęp tylko ludzie z plakietką pikniku.

Absolutnie nie jestem anty nastawiony do widzów,wielokrotnie pozwalałem robić fotki modelu,dawałem dzieciakowi aparaturę do potrzymania,mógł pokręcić śmigłem ale z reguły to ktoś najpierw pytał czy może podejść do modelu i zrobić fotę -u Was hmm...

Chyba że się mocno pomyliłem i to normalna coroczna tradycja na pikniku..

Piszę to bo zapytałeś,po to, by mnie osobiście i pewnie wielu innym pilotom stworzyć komfort i pewność że model będąc na pikniku jest właściwie "zabezpieczony",że mogę swobodnie iść do toalety/coś zjeść bez obawy że przyjdę i będę miał coś w modelu uszkodzone.

Tyle lamentu ;) ,myślę że zostałem odrobinę zrozumiany.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki .

Jak wcześniej pisałem jesteśmy otwarci na wszelkie  podpowiedzi ,sugestie aby się rozwijać  i było lepiej dla wszystkich .

Oczywiście jak wszyscy organizatorzy prosimy o pomoc właścicieli  firm, sklepów modelarskich aby włączyli się do organizacji  10 Podhalańskiego RC Model Show.

Wszystkich chętnych bardzo proszę o kontakt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.