Skocz do zawartości

MIKROn - pylonik [Pylon]


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

No to mikołaj przyniusł mi modelik :) a że Mikołaj był mały, ja jestem mały chłopiec to i model mały :)

 

P1010026.jpg

P1010027.jpg

P1010028.jpg

 

Wyposażenie :)

 

2 mini serwa GWS

regiel TowerPro 15A

silnik Feigo czy jakoś tak nie pamiętam oznaczeń dokładnych

Pakeit 3s1p 1500mAh 15C KOKAM

Odbiornik Hitec HFS-04MG

kołpak aluminium z piastą

śmigło GWS 4530

 

Sterowanie lotki i wysokość, rozpiętość 70cm, długość całkowita55cm

 

WAGA DO LOTU 399g :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie ubij enie ubije :) zajebiścei to zapier**** :D

 

Dziś ubiłem tylko aprature :( urwał się klejony drążek, jednak musze chyb aspakowąc i stracić ze 100juro n aserwis :)

 

Chyba zę nasz kolega Jan będzie w stanei mi pomuc w tej sprawie z Graupnerem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem chociaż latam wszystkimi jego produktami a do ulubionych należy Falcon ,Micron i Starling i one zawsze "bywają " ze mną na lotnisku.

Dlaczego nie wiem ,ponieważ ich nie kupiłem a dostałem ,mieszkamy w jednym mieście ,zresztą to dość skomplikowane aby wyjaśnić w dwóch zdaniach.Podałem namiar na Leszka

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nową wersję Microna to najprawdopodobniej "ulotnię" ja .Jak znam Leszka to dla wszystkich wystarczy przyjemności w lataniu nim.

Ale nie o tym chciałem pisać .

Motyl gratuluję Ci Tego MODELU za Micronem ,też kiedyś miałem taki ale urósł !!!

Serdeczne pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyl gratuluję Ci Tego MODELU za Micronem ,też kiedyś miałem taki ale urósł !!!

Serdeczne pozdrowienia

 

 

Jat urośnie to drugi akurat dorośnie do tego samego rozmiaru :) narazei siedzi z czyjąś pomocą :) za rok przyniesie mi MICRONA v2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Micron ma nowe wcielenie :D Trafiła sie niestety kraksa przez głupote, ale na dobre to wyszło :)

 

Model wagowo został tak samo, ma poszpachlowane wszystkie stare pęknięcia i uszczerbki , które poprzedni właściciel zalewal gęstym CA. Kadłub pod skrzydłem ma wzmocniony tkaniną węglową jednokierunkową i nowe stateczniki :)

 

P1010050.jpg

 

P1010051.jpg

 

P1010052.jpg

 

Przy okazji poprawiłem silnik :)

 

P1010046.jpg

P1010047.jpg

TAK TAK to silnik bezszczoktowy INRUNNER !! :)

 

Mocronik dostał nowe śmigiełko zamiast dotychczasowego 4,5 x 3 przygotowałem 5,5x3,5 przycięte z 7x3,5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.