Skocz do zawartości

MIKROn - pylonik [Pylon]


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 lata później...

W trakcie wystawy modelarskiej w Kaliszu w Pan Instruktor wnosi Nowego Mikcona na wystawę od razu pomyślałem ze to mój i tak się stało :) mam Mikrona :jupi:

oto kilka fotek

1d9c45ef5b87ff11med.jpg

d3504d630844bc95med.jpg

4471c0a6e997a7f8med.jpg

 

Podczas wystawy zawsze był przymnie czule głaskany :oops: oraz podziwiany przez modelarzy

naprawdę super wykonany model

Serdeczne podziękowania dla Pana Leszka K i Pana Instruktora oraz Chłopaków z modelarni w Kaliszu pod patronatem Pana Szczepana.

 

Mam mały problem jaki silnik zastosować do tego modelu najlepiej ze śmigłem składanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie wystawy wszyscy sie zastanawialiśmy czy Mikron bedzie "spał"u Maćka na poduszce. :D:D:D

A co do silnika to koniecznie inrunner i składane śmigło naprawdę warto jeżeli chodzi o lądowania a poza tym na większym wiaterku ale oczywiście bez przesady ta mała "bestia" potrafi poszybować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do silnika to koniecznie inrunner i składane śmigło naprawdę warto jeżeli chodzi o lądowania

 

To poradz jeszcze Panie Szczepanie które bom kilka miał w MIKRONkach i ŻADNE nie przeżyło - które wytrzyma te 20-25 tys obrotów jakie wyciągniesz z inrunerka :?: :twisted:

 

ps. o oryginalnej "400" nie mówię ...

 

a tak przy okazji MIKRONa - miłej lektury http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=15490&sid=456cbac02d09c3b2124f15e03c48dae6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.