Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

No i w tym roku będzie 8 zawodów Pucharu Polski na zboczu oraz Mistrzostwa Polski. Duzo latania :)

Zapraszam każdego. I bierzcie przykład z Janka. Przyjeżdża, lata ile chce, i wraca do domu kiedy chce. Bez żadnej napinki. Czysta przyjemność latania i chęć poznawania. Prawdziwy artysta czo czerpie przyjemność i tylko przyjemność z latania na zboczu. Nie bądźcie gorsi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w tym roku będzie 8 zawodów Pucharu Polski na zboczu oraz Mistrzostwa Polski. Duzo latania :)

Zapraszam każdego. I bierzcie przykład z Janka. Przyjeżdża, lata ile chce, i wraca do domu kiedy chce. Bez żadnej napinki. Czysta przyjemność latania i chęć poznawania. Prawdziwy artysta czo czerpie przyjemność i tylko przyjemność z latania na zboczu. Nie bądźcie gorsi! :)

Tak  wyglada liga  dziadkow..a  wazne  by  podgladać  najlepszych... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się wszystko zmienia... Kiedyś wyszydzany teraz stawiany za przykład :) .

Janek, po prostu warto być ciągle sobą i z czasem ludzie to doceniają .

Ale Jurek dobrze pisze. Warto ruszyć dupsko i trochę zobaczyć świata,choćby na luzie i rekreacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

001.jpg   obecnie  nisko  słonce +  pył  + kurz -piasek  z  kopalni..dostałem  

 

002.jpg    szkołe bo nie  zabrałem  googli..ale  jak na  1-szy  raz  oK..powy

 

003.jpg  cinałem  stare  porzeczki  czeresnie ....obadałem  dojazd   ;)

 

004.jpg   dogodny  zjazd do  kopalni  mozna  po  model  w  razie co  pojechać  autkiem                                                                           Bo  to  następna  kopalnia  Wierzbinek-Tomysłowice..to  typowo  WSCHODNIA  miejscówka...wszystko  fajnie  ale  latem  lata  się  najprzyjemniej..zima.. :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był ciąg dalszy ustawień od podstaw dwóch modeli. Bo latały za wolno. Efekty są całkiem zadowalające :)

Przy okazji nad moim niebem pojawili sie koledzy ze swoimi ponad 4metrowymi promykami. I było wesoło. Nawet orzeł przyleciał sprawdzić co sie dzieje na jego niebie :D Ale że był wstydliwy, to uciekł przed obiektywem

 

post-9196-0-41247000-1544303919_thumb.jpg

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.