Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A ty Piotr nie odpisałeś skąd miałeś to zdjęcie z wynikami. Bo koledzy na miejscu mówili ze nie mieli pojęcia ze wcześniej ktoś miał wgląd do wynikow a kamyczek powiedział nam ze widział tylko wyniki jednej ostatniej kolejki i nie widział innych wyników :D choć jak siedziałem w aucie to widziałem kogoś kto nie tylko rozmawiał z Tomaszem. Tak po prostu ciekaw jestem kto nas w bambuko robił :)

 

No Piotrze odpowiedz nam od kogo dostałeś te wyniki. Czemuż to tym razem nabrałeś wody w usta? Wszyscy polscy zawodnicy którzy tam byli są ciekawi, kto miał wyniki i wysłał je do Polski, a nam, którzy tam latali nic nie powiedział i ich nie pokazał. To już moja trzecia prośba o tą informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Tak po prawdzie to niektórych osób wcale s to wcale nie rozumiem....

A wracając do świątecznego wątku (o judaszu) który został zaburzony - czy jest na forum opcja sądy lub głosowania?

Piotr (A74BACK) dalej milczy. A to do niego niepodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oczywiście. Bajkopisarze

 

No to kontynuując. Było nas 8miu:

1. kc zwany tu potocznie kamyczkiem_łerce

2. Andrzej

3. Jurek K.

4. Paweł

5. Marcin

6. Rysiek

7. Bogdan

8. no i ja

 

Jeden to Judasz mimo że nosi inne imie. Każdy z powyższych delikwentów mówił że nie widział wyników końcowych i nie robili zdjęcia. I tak sie zastanawiam , kto wygra ten nieśmieszny konkurs. Albo rozgadany A74itd nam pomoże, albo sie dowiemy sami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Piotrze, No przecież to normalne ze zawodnik nie dzieli się informacjami z innymi uczestnikami tych zawodów tylko je wysyła do osób nieobecnych i niezainteresowanych. Widać ten f3f to jakiś odmienny stan umysłu ;) przewiany wiatrem :D

 

Jak rozumiem po prostu nie odpowiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy jest na forum opcja sądy lub głosowania?

 

Oczywiście że na forum opcja sądy nie istnieje -za dużo spraw trafiało by na wokandę ;)

Głosowania/ankiety jak najbardziej są dopuszczalne jednak nie dotyczące spraw prywatnych tzn niesnasek, kłótni, zastrzeżeń do innego użytkownika forum..

 Widać ten f3f to jakiś odmienny stan umysłu ;) przewiany wiatrem :D

 

 

A to jest dobre  :D  i dotyczy chyba każdego zawodnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się wie. Ja to mam permanentny szum w uszach. Pewnie przeciąg bo pomiędzy pustka.

 

A ja już wiem (do tej pory mogłem podejrzewać) kto resztę zawodników miał w poważaniu. Polacy nie mogli lub nie chcieli to Koledzy z Czech pomogli.

 

Kadrowicz Polski .... trochę albo nie trochę żałosne :/

 

Oczywiście nie napisze kto to, ale niewiele czasu zajmie wam wydedukowanie kto to jest :( jeśli nie to przyjmuje zapytania SMSem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Judasz i jego pomagierzy milczą :unsure: sprawę chwilowo kończymy, ale na pewno to zachowanie wypłynie jeszcze na wierzch w odpowiednim czasie i odpowiednim miejscu :ph34r: Jako kolejny kamyczek na górze gruzu

 

A teraz mamy ważniejsze rzeczy na głowie bo wrocławiaki zastanawiają się czy jechać 470km na jednodniowe polskie zawody czy jechać 420km na 3 dniowe zawody zagraniczne :) Jutro zobaczymy jak drogi nam się powyginają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.