Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

no aż nie wiem co powiedzieć...facet mnie rozbraja.

 

Mam przypomnieć jakie paszkwile i kłamstwa opowiadałeś innym o mnie? pamiętaj że je mam w mailach. Może wtedy poopowiadamy o obrażaniu, zdegustowaniu i wrażeniach. Nie mówiąc o tym że powinieneś być dożywotnio zdyskwalifikowany jako zawodnik. Ale wszystko jeszcze przed nami :)

 

Więc zmień wątek. To moja dobra rada. ja sobie tutaj będe spokojnie pisał. I nie będę musiał odpisywać na wyimaginowane cuda-wianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.... były prośby, były ostrzeżenia a teraz będą czyny.

 

https://pfmrc.eu/index.php/topic/80342-znikające-posty-czyli-jak-zamknąc-komuś-usta/?p=749056

 

Kamilowi podziękujemy za uczestnictwo w naszym forum na jakiś czas. Czas będzie określony przez moderatorów wspólnie. Ja będę wnioskował za bezterminowym, ale się podporządkuję większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie analizowałem wczorajsze loty z wyciagarek. I taka ciekawostka - po strzale (czyli po takim hop które powoduje odhaczenie żyłki od modelu) maksymalne wznoszenie jakie zanotowałem, to było 47,4 m/s w pionie. Całkiem żwawe te modele bezsilnikowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek co do stawiania na lotnisku A. Sz. wyciągarek w środę czy czwartek wygląda to tak:

- mamy kwadrat modelarski o wymiarach 160x90 metrów i tam rubta co chceta kiedy chceta - w dużym uproszczeniu oczywiście, jest regulamin, zasady itp ale bez większego problemu możesz ustawić wyciągarkę a nawet 5. Jak za mało miejsca, mamy kosiarkę i jak sobie wykosisz to co potrzebujesz to masz.

- ustawienie wyciągarek na pasie startowym nawet w poniedziałek słabo wychodzi - to jest jednak czynne lotnisko i do tego potrzeba NOTAmu

- mamy też kwadrat paralotniowy (koło o średnicy około 80 metrów) - jak nie ma chłopaków to też można korzystać po wcześniejszym uzgodnieniu ale kolegujemy się z szmatolotami i nie ma problemu

- mamy sporą płytę postojową (trawiastą) przed hangarem 300x40 metrów i na tym kierunku 300 metrów też można w tygodniu się rozłożyć  - wymaga to uzgodnienie z Dyrekcją ale się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.