Skocz do zawartości

Flysky Fs-T6 2,4G czy warto?


pasi.grzegorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli mówisz o cenie 290 zł , to jak najbardziej jest warta tych pieniędzy . Dostajesz w pełni funkcjonalny komputerowy nadajnik 2,4 GHz . Programowanie normalne , zasięg też (wcześniejsze modele były programowane za pomocą kabla ). Kanały 5, 6 na potencjometrach . 6 kanałów , jak wystarcza , szczerze polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Aparatura z Chin kosztuje 45 euro. Czy jest to opłacalna cena za taki sprzęt? Od dawna zastanawiałem się nad turnigy 9x oraz FlySky 9x (czy jakoś tak) ale ta jest sporo tańsza a ma wystarczającą jak dla mnie ilość kanałów. Jeżeli tylko nadaje się do samolotów ESA, szybowców, ma V-tail mixing, opcje na klapy a jeszcze do tego jak helikopterem 4 i 6 kanałowym się polata to jak za taką cenę to bym się skusił. Ktoś coś powie więcej na jej temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta co podesłałeś to FS-i6 a nie FS-t6  i też nad nią myślałem ale akurat mniej informacji znalazłem. W sumie nie wiem która lepsza.
 Kanałów jak najbardziej wystarczy a i zagraniczna cena mnie zachwyca :] 

Wspomniano że kanały 5,6 na potencjometrach. Czyli tylko na "pokrętłach" ? Zapasuje to do 6 kanałowego helikoptera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.