Skocz do zawartości

Nowa oficjalna strona Komisji Modelarskiej AP


Rekomendowane odpowiedzi

Ha, bravo strona bardzo fajna, podoba mi się. Mam nadzieję że będą na niej ukazywały się wszelkiej maści informacje o zawodach, zawodnikach itp bo tego brakuje- sport modelarski potrzebuje takiego kanału w necie.

 

I cieszy że w końcu jednak ceny za licencje są takie jak powinny być :)))))

 

Aby mieć licencję nie trzeba być członkiem Aeroklubu, wystarczy być członkiem klubu/stowarzyszenia modelarskiego który jest zarejestrowany w AP. Czy jakoś tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Przejrzałem regulaminy i też mi się wydaje, że wystarczy być członkiem stowarzyszonym w jakimś AR, niekoniecznie członkiem zwyczajnym w sekcji. To zdecydowanie obniża koszty, bo np. w AZM jest to tylko 60zł/rok, w AW do tej pory było za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aeroklub Rzeszowski albo Podkarpacki nie mają sekcji modelarskich . Wszyscy zaiteresowani licencjami zapraszamy do stwarzyszenia RKLM w Rzeszowie koszt udziału w stowarzyszeniu

100-150 zł rocznie.

Pozdrawiam

Jacek

 

 

rzeczywiście aeroklub podkarpacki albo rzeszowski nie ma sekcji modelarskiej. Podkarpacki ma http://www.aeroklub-podkarpacki.pl/dzialalnosc/cennik/#/sekcje/modelarska/

więc według Twoich słów wypada, że nie ma rzeszowski. A ja nadal czekam na odpowiedzi z 2 aeroklubów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Przejrzałem regulaminy i też mi się wydaje, że wystarczy być członkiem stowarzyszonym w jakimś AR, niekoniecznie członkiem zwyczajnym w sekcji. To zdecydowanie obniża koszty, bo np. w AZM jest to tylko 60zł/rok, w AW do tej pory było za darmo.

Ja byłem w SMO Feniks z Brzegu, ale teraz z pewnych względów muszę sie zapisać do Aetoklubu. Ale członki wspierające majà troche taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

rzeczywiście aeroklub podkarpacki albo rzeszowski nie ma sekcji modelarskiej. Podkarpacki ma http://www.aeroklub-...cje/modelarska/

więc według Twoich słów wypada, że nie ma rzeszowski. A ja nadal czekam na odpowiedzi z 2 aeroklubów ;)

Piotr zapraszam do siebie :) czyli do Aeroklubu Białostockiego. Sekcja duża , prężna 26 osobowa połowa to zawodnicy w tym trzech w kadrze narodowej :D .Składki do przyjęcia czyli zwyczajni tyle:

  • - modelarze 250,- zł / rok, modelarze uczący się 170,- zł / rok

wspierający:

  • - modelarze (pracujący) 360,- zł / rok
  • - modelarze (uczący się) 180,- zł /rok

stowarzyszeni: nic

 

Do dyspozycji modelarnia, lotnisko z własnym kawałkiem zarezerwowanym dla modelarzy + tzw. barak czyli pierwszy powojenny budynek na lotnisku na wyłączność+ OC płaci aeroklub za sekcję. ale za własne środki kosimy i utrzymujemy poje i czasami dostajemy trochę kasy na zawody, czyli jest ok. Masz jednak trochę daleko :(

Co do strony komisji modelarskiej to faktycznie ładna ale... wysłałem w terminie punkty do klasyfikacji za współzawodnictwo i dalej AB nie ma na liście (następnie wysłałem jeszcze ponownie dwa razy i nic) szkoda że jest to ...tak jak zwykle żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Paweł Praus, dobrym pomysłem było by opublikowanie na stronie właśnie wyników, przynajmniej MP z poprzednich lat, robiąc to aktualnie na bieżąco nie będzie obciążeniem, tylko ewentualne nadrobienie poprzednich lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.