Skocz do zawartości

Witam......


Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem sie przedstawic i powitac.

 

Witam i Pozdrawiam.

 

Nazywam sie Szymon jestem z Białegostoku a obecnie Warszawy.

Wciagneło mnie niespodziewanie i zassało w wir ciekawosci RC.

Wszystko zaczeło sie od przeczytania artykuło o serwomechanizmie.......bardziej od strony elektronika amatora, a gdy juz nabyłem takie cos postanowiłem zaczac zabawe.

Ale predko przekonałem sie, że nadaje sie najlepiej do rzeczy do, której zostało stworzone.

I od tak modele RC.

 

Cos juz tak zlepiłem mówia, ze na kolanie bo takie przekoszone:) ale tak to jest jak sie lepi na podłodze w zupełie skromnych warunkach.

Sowastał model trenerka z tzw. depronu 6mm podparkietowego. Ale jak wiadomo nauka polega na wyciaganiu wniosków. Model okazał sie niedowazony bo plany były na szczotke badz spalinke. Pozatym pilotowanie .......

Z biegiem czasu po zagłebienu sie własnie na forum moge juz pomijac niektóre błedy.

Jeszcze ciagle sie ucze pilotowac.

Wiadomo brak czasu, pozatym samemu tez sie niechce, zawsze ktos cos moze poradzic.

Nieznam miejsc w Warszawie gdzie mozna spokojnie polatac jakimis taki włąsnie lepiencami na kolanie :twisted: .

Wicherek w budowie, wiec powoli technika budowy w ciagłym rozwoju.....

 

Obecnie nabyłem Lame v3

W stajni pare rozbiktów i pierwotniaków. (jak przygotuje to umieszcze pare fotek)

 

Prowadze relacje w RC-CAM temat 1.2ghz zapraszam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.