Skocz do zawartości

hubsan x4 czy Traxxas QR-1


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie...Niby wszystko to samo, przynajmniej na oko...Hubsan - opinie są znane. POnoć bije wszystkie małe kopterki stabilnością lotu. Czy Traxxas jest taki sam? To że tak wygląda to jedno ale czy wewnątrz kryje się ta sama elektronika???

Czy ktoś może podzielić się opiniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja Ci mogę jedynie poradzić Hubsana. Przed zakupem poczytałem trochę internetu oraz oparłem się na opinii vaderjk, który głównie lata śmigłowcami. On też kupił sobie hubsana do zabawy, miałem okazję nim polatać. Tego drugiego nie znam, choć faktycznie ze zdjęć wygląda identycznie, tak model jak i nadajniki i wytłoczka w pudełku. Ładowarka jest tylko inna.

 

Myślę, że elektronika jest ta sama. Zobacz sam

Hubsan

Traxxas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na traxxasa - tylko dlatego ze był od reki. Prowadzi się wzorowo i meeega stabilnie. Może w końcu się nauczę się latać tymi wynalazki. Wypaliłem sobie laserem z hipsa oslonke na śmigla i to była trafna decyzja która pozwoliła zachować komplet smigiel

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.