Skocz do zawartości

nano FW 190 A3


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No i po oblocie. Wialo dzis bardziej niz zapowiadalo sie i na pierwszy ogien poszla delta ktora polegla. Wczoraj zmienialem ustawienia i model wymagal trymowania.Niestety wiatr skutecznie to utrudnial i podczas walki z nim odlecialem za daleko a oczy juz nie te a model maly no i przyglebilem :D:D

Tak wiec oblot FW-190 stanol pod znakiem zapytania bo pogoda zupelnie nie na 1 lot.No ale ciekawosc wygrala i choc liczylem sie z tym ze to moze byc 1 i ostatni lot to zaryzykowalem.

Model lata idealnie, jest dosc szybki co poteguje jeszcze skala w jakiej jest wykonany.Prowadzi sie latwo i przyjemnie.Nastepne wrazenia jak naprawde bedzie ku temu pogoda by sie rozkoszowac lataniem. A oto kilka fotek a za jakis czas wrzuce filmik

yt3bja.jpg

yt3bjb.jpg

yt3bj9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super modelik, w terenie prezentuję się jeszcze lepiej niz w domu, tylko to śmigło od SKL trochę psuje wrażenia.

Czekam na filmik z lotu, ja się jeszcze nie zdecydowałem na lot swoim.

A czym go malowałeś, i czy oznaczenia są też malowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam, zbudowałem sobie nano Fw190 ale silnik który mam (2712-12) do niego jest za slaby , znalazłem silnik z cdromu o średnicy rotora 20mm, wkleiłem magnezy 5x5x1, rotor nawinięty drutem 0,4 10 zwoi, silniczek jest dużo mocniejszy od poprzedniego ale pobiera bez śmigła 2A, a z śmigłem 6x4 dochodzi do ponad 6A, mógłbym prosić o jakąś rade by amperaż zmalał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.