Skocz do zawartości

Oblatywanie modelu.


Rekomendowane odpowiedzi

No to koledzy ze Skiernieic i nie tylko napiszcie mi krok po kroku jak oblatać model F3A.

 

Jakie manewr co kontroluje i w jakiej kolejności je wykonujecie??

 

Kiedyś chyba u was na stronie byął tabelka, ale jakoś mi to umkneło, a dzwonić do was nie będe bo przyda się to wszystkim:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Opis trymowania modelu znajduję się nadal na naszej stronie: kliknij

Jest to dość ogólny opis. O szczegółowy opis poproszę tatę, kiedy wróci z urlopu za kilka dni...

Mogę tylko zacząć, że pierwszą podstawową sprawą jest wyważenie modelu +/-. Dokładniej środek ciężkości ustawiamy w locie na podstawie tego jak zachowuję się model w locie po prostej, na plecach, w zakręcie proceduralnym, w pionach, itp. Cała ta procedura zajmuje kilka tygodni, ponieważ nie da się za jednym wyjście na lotnisko ustawić wszystkiego. Często w środku sezonu, a nawet na jego końcu wciąż poprawiamy ustawienia samolotu.

 

To bardzo szczegółowe pytanie, myślę, że można by napisać o tym książkę, ale mam nadzieję, że parę kolegów opisze to dość szczegółowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.