Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjaśniam , bo Wojtek zapomniał dopisać , że to zdjęcia z bardzo miłego spotkania  Kosorowice - Ruda Śląska .

Dziękujemy wszystkim za wszystko , myślę że ci ktorzy byli będą długo pamietać :D

Jak Ania upora się z filmem zobaczycie resztę

Pozdrawiamy Kosorowice.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wyjaśniam , bo Wojtek zapomniał dopisać , że to zdjęcia z bardzo miłego spotkania  Kosorowice - Ruda Śląska .

Dziękujemy wszystkim za wszystko , myślę że ci ktorzy byli będą długo pamietać :D

Jak Ania upora się z filmem zobaczycie resztę

Pozdrawiamy Kosorowice.

Zgadza się, zostaliśmy ugoszczeni prawdziwie po królewsku. Super spotkanie i świetna atmosfera.

Dużo miejsca do latania i trafiona pogoda. Długo i mile wszyscy będziemy wspominać ten wyjazd. :)

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, zostaliśmy ugoszczeni prawdziwie po królewsku. Super spotkanie i świetna atmosfera.

Dużo miejsca do latania i trafiona pogoda. Długo i mile wszyscy będziemy wspominać ten wyjazd. :)

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Jeszcze raz dziękujemy za gościnę.A tu już filmik z Niedzieli

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że to jest SKANDAL!

Przez pół godziny oglądania filmu przybyło 60 wyświetleń i tylko dwa polubienia w tym moje!

Dałbym 10, ale się nie da :D

Należy docenić wysiłek jaki Ania włożyła w sfilmowanie całej imprezy i zmontowanie całego materiału.

Filmowanie wyłącza z oglądania, widzisz to co na ekraniku i tracisz najlepszy widok.

Warto było czekać cały tydzień na film :)

NIE ZAPOMNIJCIE POLUBIĆ I SUBSKRYBOWAĆ KANAŁU!!!

To jest za darmo! Nic nie kosztuje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, zgadzam się z Tobą.

Ania pokazała po raz kolejny, że ma smykałkę do filmowania i składania.

A co tego przedziału 30min o którym piszesz, to żal przerywać film w połowie - ogląda się do końca :-) bo żal przerywać.

Niestety w tym dniu musiałem być na urodzinach - siła wyższa. Mam tylko nadzieję, że na następny zlocik się wybiorę.

 

Ania dziękuję za fajny film.

Pozdrawiam.

 

PS: Łapka w górę poszła :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ,w filmie Ani dało sie poczuć fajną atmosfere lotniska,znowu wam zazdroszcze fajnych chwil. :( .ważne że fajnie sie bawiliście że znowu fajnie sie oglądało,Ania minełaś sie z powołaniem ;) .tv katowice?potem polsat?Franku fajnie ta kamerka nagrywa.pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z zazdrości może, a może ot tak po prostu pomyśleliśmy nad lepszą jakością naszych filmików.

Dotąd filmujemy czym popadnie. Aparatami cyfrowymi, telefonami i jeszcze czasem inne wynalazki.

Stąd moje pytanie do Tych którym to tak świetnie wychodzi.

Jakie kamerki z doświadczenia Polecicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że Ania będzie jeszcze filmować na lotnisku.

Liczę na więcej filmów, albo chociaż zlepków dokumentujących weekendowe spotkania na lotnisku.

 

Też mam taką nadzieję, bo się przywiązałem do tych weekendowych filmów-cukierków z Cyca i innych wisienek... :(. I co teraz będzie ... 

 

Wojtek, czego zasługą jest taki spokojny i dobrej jakości obraz w ostatnim filmiku ? Tylko ten złowieszczy napis... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, czego zasługą jest taki spokojny i dobrej jakości obraz w ostatnim filmiku ? Tylko ten złowieszczy napis... :o

To już sobie każdy dośpiewa co to oznacza ;) Obraz tym razem nie był najlepszy, ale akceptowalny. Spokojny lot, to i spokojny obraz. 

 

Też mam taką nadzieję, bo się przywiązałem do tych weekendowych filmów-cukierków z Cyca i innych wisienek...  :(. I co teraz będzie ... 

Ania naoglądała się jak inni latają, poprzez kamerę i w monitorze komputera i też tak chce. Filmując innych, trzeba samemu odpuścić latanie i stąd (jak się domyślam) taka decyzja.

Kamery pewnie nie sprzeda, dlatego każdy chętny na lotnisku może filmować, a montażem się zajmie właściciel(ka) kamery. Ja mam zawsze ze sobą kamerę, czasem dwie. Franek mógłby kamerę chwycić w dłoń, bo ma zawsze dobre miejsce do obserwacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.