Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modelarze z Rudy Śląskiej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1439 odpowiedzi w tym temacie

#941 Francka

Francka
  • Modelarz
  • 1426 postów
  • GG:
  • SkądRuda Śląska
  • Imię:Franciszek

Napisano 03 październik 2016 - 07:41

Wyjaśniam , bo Wojtek zapomniał dopisać , że to zdjęcia z bardzo miłego spotkania  Kosorowice - Ruda Śląska .

Dziękujemy wszystkim za wszystko , myślę że ci ktorzy byli będą długo pamietać :D

Jak Ania upora się z filmem zobaczycie resztę

Pozdrawiamy Kosorowice.

• 3

#942 GiulioN

GiulioN

Czas na przerwę...

• Modelarz
  • 949 postów
  • GG:
  • SkądWodzisław Śląski
  • Imię:Giulio

Napisano 03 październik 2016 - 18:46

*
Popularny

A ja wczoraj wpadłem z wizytą i takie coś nagrałem ;)

P.S.: nie zwracać uwagi na brudny obiektyw :P

http://www.youtube.com/watch?v=HuQnzaC-H1o

• 6

#943 Francka

Francka
  • Modelarz
  • 1426 postów
  • GG:
  • SkądRuda Śląska

Napisano 03 październik 2016 - 19:45

Brawo bardzo dynamiczne loty , zresztą Adam Cię nagrał na naszej nagrywarce :D

• 0

#944 Wuwu

Wuwu
  • Modelarz
  • 319 postów
  • SkądŚwiętochłowice
  • Imię:Wojciech

Napisano 03 październik 2016 - 22:47

Wyjaśniam , bo Wojtek zapomniał dopisać , że to zdjęcia z bardzo miłego spotkania  Kosorowice - Ruda Śląska .

Dziękujemy wszystkim za wszystko , myślę że ci ktorzy byli będą długo pamietać :D

Jak Ania upora się z filmem zobaczycie resztę

Pozdrawiamy Kosorowice.

Zgadza się, zostaliśmy ugoszczeni prawdziwie po królewsku. Super spotkanie i świetna atmosfera.

Dużo miejsca do latania i trafiona pogoda. Długo i mile wszyscy będziemy wspominać ten wyjazd. :)

Dziękujemy i pozdrawiamy.

• 0

#945 elektromar

elektromar
  • Modelarz
  • 13 postów
  • SkądZabrze-Ruda Śląska
  • Imię:Marek

Napisano 04 październik 2016 - 18:45

Zgadza się, zostaliśmy ugoszczeni prawdziwie po królewsku. Super spotkanie i świetna atmosfera.

Dużo miejsca do latania i trafiona pogoda. Długo i mile wszyscy będziemy wspominać ten wyjazd. :)

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Jeszcze raz dziękujemy za gościnę.A tu już filmik z Niedzieli

https://www.youtube.com/watch?v=8m1fVTesU3Y

• 2

#946 Wuwu

Wuwu
  • Modelarz
  • 319 postów
  • SkądŚwiętochłowice

Napisano 05 październik 2016 - 07:59

Jeszcze jeden film z soboty. Duży model z mocnym silnikiem i wprawny pilot. Zapraszam do oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=1eXdGiJLVVw

• 1

#947 Ana

Ana
  • Modelarz
  • 77 postów
  • GG:
  • SkądŚwiętochłowice
  • Imię:Ania

Napisano 07 październik 2016 - 18:23

*
Popularny

No to w końcu uporałam się z filmem ze spotkania Ruda Śląska - Kosorowice :D To był bardzo udany dzień! Nie spodziewaliśmy się takiej gościny :o Super ekipa modelarzy, przesmaczne jedzenie, trunki :P, grill pachniał chyba na całą okolicę ;) lotnisko pełne super modeli - bardzo dużo lotów, Brzydal zreperowany w pół godziny, model Adama jeszcze jest na stole operacyjnym, ale będzie latać ;) Chłopakiii... trzeba to powtórzyć! Na kolejne spotkanie bieremy pod pacha co tu u nas najbardziej polecane, rezerwujemy czas do późnego wieczora i fruu ;) Jeszcze raz: Kosorowice - DZIĘ-KU-JE-MY za wszytko! Szkoda, że nie wszystkim udało się załapać na zdjęcie grupowe, ale na filmie mam nadzieję udało się wszystkich ująć :) No to zapraszam do oglądania pamiątkowego filmiku ze spotkania Kosorowice - Ruda Śląska  :D

http://www.youtube.com/watch?v=Ze-rl0jY-vA

• 14

#948 Wuwu

Wuwu
  • Modelarz
  • 319 postów
  • SkądŚwiętochłowice

Napisano 07 październik 2016 - 19:58

Osobiście uważam, że to jest SKANDAL!

Przez pół godziny oglądania filmu przybyło 60 wyświetleń i tylko dwa polubienia w tym moje!

Dałbym 10, ale się nie da :D

Należy docenić wysiłek jaki Ania włożyła w sfilmowanie całej imprezy i zmontowanie całego materiału.

Filmowanie wyłącza z oglądania, widzisz to co na ekraniku i tracisz najlepszy widok.

Warto było czekać cały tydzień na film :)

NIE ZAPOMNIJCIE POLUBIĆ I SUBSKRYBOWAĆ KANAŁU!!!

To jest za darmo! Nic nie kosztuje.

• 1

#949 Avatar

• Modelarz
  • 72 postów
  • SkądRuda Śląska - Nowy Bytom (Fryncita)
  • Imię:Łukasz

Napisano 07 październik 2016 - 20:17

Wojtek, zgadzam się z Tobą.

Ania pokazała po raz kolejny, że ma smykałkę do filmowania i składania.

A co tego przedziału 30min o którym piszesz, to żal przerywać film w połowie - ogląda się do końca :-) bo żal przerywać.

Niestety w tym dniu musiałem być na urodzinach - siła wyższa. Mam tylko nadzieję, że na następny zlocik się wybiorę.

Ania dziękuję za fajny film.

Pozdrawiam.

PS: Łapka w górę poszła :-)

• 1

#950 Francka

Francka
  • Modelarz
  • 1426 postów
  • GG:
  • SkądRuda Śląska

Napisano 07 październik 2016 - 22:16

*
Popularny

Bardzo fajny filmik Aniu , ważne jest to że pogoda nam naprawdę wtedy dopisała , bo dziś jest już zimno.

Jutro pewnie latanie na hali w szkole :D

Ja dziś byłem na lotnisku a tam  żyrandole latają duże i małe :D . Wiec zrobiłem test mojej kamerki "Firefly Q6" zapraszam do ogladania .

https://www.youtube.com/watch?v=3XZOAZLuqdk

• 5

#951 Avatar

• Modelarz
  • 72 postów
  • SkądRuda Śląska - Nowy Bytom (Fryncita)
  • Imię:Łukasz

Napisano 07 październik 2016 - 22:31

Trzeba się w niedzielę wybrać wymrozić i skrzydełka odkurzyć :-)

• 0

#952 listonosz1965

listonosz1965
  • Modelarz
  • 5 postów
  • SkądKrapkowice
  • Imię:Grzegorz

Napisano 08 październik 2016 - 13:42

Witam warto było czekać tydzień na super film. :rolleyes:

Dzięki za miłe spotkanie ,atmosfera była ekstra i towarzystwo.

Podziękowania dla Rafcia bez niego nie było by tak fajnej imprezy. :P

• 2

#953 pma_

pma_
  • Modelarz
  • 23 postów
  • SkądGliwice / Katowice
  • Imię:Piotr

Napisano 09 październik 2016 - 02:38

Fajny film, niestety montaż to jest to czego najbardziej nie lubię

• 0

#954 piotrekrc

piotrekrc
  • Modelarz
  • 475 postów
  • SkądBytom
  • Imię:Piotrek

Napisano 10 październik 2016 - 19:39

Witajcie ,w filmie Ani dało sie poczuć fajną atmosfere lotniska,znowu wam zazdroszcze fajnych chwil. :( .ważne że fajnie sie bawiliście że znowu fajnie sie oglądało,Ania minełaś sie z powołaniem ;) .tv katowice?potem polsat?Franku fajnie ta kamerka nagrywa.pozdrawiam wszystkich

• 0

#955 stema

stema
  • Modelarz
  • 1838 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Stefan

Napisano 11 październik 2016 - 11:06

Trochę z zazdrości może, a może ot tak po prostu pomyśleliśmy nad lepszą jakością naszych filmików.

Dotąd filmujemy czym popadnie. Aparatami cyfrowymi, telefonami i jeszcze czasem inne wynalazki.

Stąd moje pytanie do Tych którym to tak świetnie wychodzi.

Jakie kamerki z doświadczenia Polecicie ?

• 0

#956 Ana

Ana
  • Modelarz
  • 77 postów
  • GG:
  • SkądŚwiętochłowice
  • Imię:Ania

Napisano 11 październik 2016 - 18:15

*
Popularny

W końcu zrobiony zaległy filmik z ostatniej ciepłej, bardzo udanej niedzieli ^_^ Zawitał do nas niespodziewany gość z Raciborskiego lotniska - Giulio ze swoim skrzydłem FPV, którym nieźle odkurzył pola - aż silnik strzelił focha ;) Pogoda dopisała, niebko nieźle wsysało, modeli latało więcej, tylko nie wszystkie sfilmowałam. Co do kamery to może lepiej się wypowie Adam i Wojtek. Mi do ideału brakuje lepszej stabilizacji obrazu, tym bardziej jak się już filmuje 4 godziny i rączka zaczyna drgać  :huh: Na razie zakup nowej kamerki idzie na bok, odpuszczam filmowanie. Pamiątkowe filmy zrobiłam wszystkie jakie miałam w planie i tym to zakończę :ph34r: Zabieram się ostro za latanie :D No to zapraszam na krótki zlepek zaległego filmiku :)

http://www.youtube.com/watch?v=Kje7ZRj4QUQ 

• 9

#957 mjs

mjs
  • Modelarz
  • 531 postów
  • SkądPoznań
  • Imię:Mirosław

Napisano 11 październik 2016 - 19:01

A, bo z kamerką się nie biega, nie zoomuje i czasami stawia na statyw. :lol:  Wtedy zdjęcia są jak z telewizora, choć montażu jest więcej. :huh:  Poza tym warsztat masz dobry.  B)

• 0

#958 Wuwu

Wuwu
  • Modelarz
  • 319 postów
  • SkądŚwiętochłowice

Napisano 13 październik 2016 - 08:22

*
Popularny

Film z niedzieli, długie spokojne ujęcia z lotu. Spokojna, ale nie usypiająca muzyka. Prawie pusto na lotnisku, większość pilotów odjechała do domów na obiad. Na końcu KOŃCA kolega Łukasz może zobaczyć jak wjechał do rowu.

https://www.youtube.com/watch?v=TTwOWh1fGHg

Mam nadzieję, że Ania będzie jeszcze filmować na lotnisku.

Liczę na więcej filmów, albo chociaż zlepków dokumentujących weekendowe spotkania na lotnisku.

Na temat sprzętu nie będę się tutaj wypowiadał, bo po pierwsze jestem amatorem, a po drugie ten wątek, to nie miejsce na tłumaczenie dlaczego krytykuję, że ktoś używa muzyki w filmie i sam to robię. To oczywiste, że chodzi o sposób w jaki się to robi. Ania wykorzystała do granic możliwości swój sprzęt.

Pozdrawiam Wojtek.

• 6

#959 AMC

AMC
  • Modelarz
  • 2027 postów
  • SkądWarszawa/Pułtusk
  • Imię:Andrzej

Napisano 14 październik 2016 - 11:44

Mam nadzieję, że Ania będzie jeszcze filmować na lotnisku.

Liczę na więcej filmów, albo chociaż zlepków dokumentujących weekendowe spotkania na lotnisku.

Też mam taką nadzieję, bo się przywiązałem do tych weekendowych filmów-cukierków z Cyca i innych wisienek... :(. I co teraz będzie ... 

Wojtek, czego zasługą jest taki spokojny i dobrej jakości obraz w ostatnim filmiku ? Tylko ten złowieszczy napis... :o

• 0

#960 Wuwu

Wuwu
  • Modelarz
  • 319 postów
  • SkądŚwiętochłowice

Napisano 14 październik 2016 - 15:43

Wojtek, czego zasługą jest taki spokojny i dobrej jakości obraz w ostatnim filmiku ? Tylko ten złowieszczy napis... :o

To już sobie każdy dośpiewa co to oznacza ;) Obraz tym razem nie był najlepszy, ale akceptowalny. Spokojny lot, to i spokojny obraz. 

Też mam taką nadzieję, bo się przywiązałem do tych weekendowych filmów-cukierków z Cyca i innych wisienek...  :(. I co teraz będzie ... 

Ania naoglądała się jak inni latają, poprzez kamerę i w monitorze komputera i też tak chce. Filmując innych, trzeba samemu odpuścić latanie i stąd (jak się domyślam) taka decyzja.

Kamery pewnie nie sprzeda, dlatego każdy chętny na lotnisku może filmować, a montażem się zajmie właściciel(ka) kamery. Ja mam zawsze ze sobą kamerę, czasem dwie. Franek mógłby kamerę chwycić w dłoń, bo ma zawsze dobre miejsce do obserwacji. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych