Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po 13:00 sprzątamy kanciapkę :) Jak będzie więcej rączek do pomocy to i nawet zdążymy skosić lotnisko ;) Co do grilla - plastiki zostały jeszcze z poprzednich imprez, możecie jeszcze zabrać ze sobą fotele turystyczne no i przygotować modele na wieczorne latanie :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, jeszcze jedno ogłoszenie parafialne :)

 

Niestety mój rozkładany namiot wyzionął ducha po zeszłorocznych imprezach, stąd pytanie i prośba.

Jeśli ktoś posiada i ma możliwość przywiezienia takiego ustrojstwa na sobotę, będziemy bardzo wdzięczni, a w niedzielę na pewno wszystkie grzechy ma odpuszczone :)

 

Na pewno warto przyjść w długich spodniach lub mieć takowe na przebranie.

Przyda się też bluza lub kurtka, wieczory są już chłodne, no i jakiś spray na komary typu OFF lub podobny, bestie latają i żrą nas żywcem :) (w Biedrze za 5 zł, promocja posezonowa).

 

Jak już było wyżej napisane, zabieramy ulubione jedzonko i picie, na lotnisku zapewniony grill do przygotowania swoich specjałów, naczynia jednorazowe, miejsce przy stole i dobra atmosfera. Wieczorem będzie oświetlenie oraz może nawet ognisko (to na razie w fazie ustaleń).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2/3 lotniska skoszone, miejsce na wieczorne ognicho przygotowane, skoszone i załatane :) Kanciapa wysprzątana na cacy (Adam dokopał się do posadzki), nic ino grillować :) Ci co przyjdą rano polatać, fajnie by było jakby poświęcili trochę czasu i poznosili troszki drewna na ognicho. No to kochani... do zobaczenia jutro, rozpalamy grilla o 16:00 :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,komarzyska faktycznie tną niemiłosiernie właśnie wróciłem z latania u siebie ,pakiety sie ładują,jeszcze tylko jutro popracować i może sie uda na jakąś rozsądną godzine przyjechać,latał niebęde bo Adam znowu mnie ,,skosi,, ;) ,fajnie jakby nas było dużo,dużo.pozdrówka dla Was pracusie.PS.Ania,Adam dokopał sie do posadzki-hm ciekawe co jest pod posadzką? :D Wałbrzych ma złoty pociąg,a co u nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tutaj relacja z wczorajszej imprezy lotniskowej  ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=q4vvbHmzhdU

 

i

 do lotu Bercika modelem na uwięzi  :lol:

Super impreza, widać dawne dobre czasy nie wszędzie się skończyły  :) ! Szczególne podziękowania dla filmowców (kamerzystek i kamerzystów, a potem za te godziny przed ekranem przy montażu...)  ;). Część artystyczna imprezki też dobrze się komponuje z resztą, szkoda , że to wszystko tylko na ekranie  :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najspokojniejszy lot Adama jaki w życiu widziałem:P Gratuluje imprezy i żałuje że mnie nie było:(

Dawid nie każdy ma tyle obowiazków co Ty. A to że Adam spokojnie latał to była prośba Pawła , tego co w krzakach stoi.

Następny gril w wrześniu będzie zależnie od pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.