Skocz do zawartości

spitfire MkIX


coster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sebastian, czy ten model był już w powietrzu ?

tak raz poleciał :) nawet ładnie latał,ale podczas lądowania jak był nisko ziemi nawet mi lądowanie wychodziło ale zawiał wiatr i przechylił się na bok dotknął końcówka skrzydła i zrobił parę gwiazd skrzydła ładnie się wypięły od kadłuba ale pękł ogon i odpadł ale juz wszystko naprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

wagowo tak jak pisałem ,całość kryłem balsą 1.5mm i na to japonka.


zobacz sobie zdjęcie z postu 122 miedzy natarciem a wnęką koła, wstawiłem wzmocnienie miedzy środkowa częścią skrzydła a połówkami skrzydeł  ,radze ci zrobić podobnie bo skrzydła mogą się złożyć możesz tez bardziej wyażurowac lotki i jak będziesz robić klapy to możesz zrobić na jednym serwie  zawsze to mniej wagi, i pomyśl nad mocowaniem silnika bo ja dorobiłem domek ze sklejki ale teraz będę przerabiał żeby przykręcić direct do wręgi 


i jeszcze mocowanie podwozia jesli masz jeszcze możliwość to te kawały sklejki środkowa cześć możesz wyciąć i zostawić

tylko po bokach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.