Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skywalker 1900 dobór silnika i regulatora - zakupy w Polsce

skywalker silnik regulator

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 BorOl

BorOl
  • Modelarz
  • 8 postów
  • SkądOlsztyn
  • Imię:Borys

Napisano 17 kwiecień 2014 - 12:14

Przeszukałem forum w poszukiwaniu konfiguracji dla ww. samolotu, ale tematy są albo stare, albo nie do końca odpowiadają moim potrzebom (np. zakup w Polsce).

Buduję Skywalkera 1900 (w wersji z węglowym ogonem), który oprócz standardowego osprzętu będzie woził na pokładzie autopilota PixHawk i dodatkowo ok. 0,7-1 kg ładunku. Z tego co wyczytałem, do tego samolotu proponuje się pakiety 4s 5000-6000 mAh oraz silniki np. RC Tiger Motor 2820 830kv + śmigło 11x7 lub AX2814 980kv + śmigło 9x6. Latanie będzie raczej stateczne i spokojne, bez fanaberii w postaci szybkiego wznoszenia się czy akrobacji ;) Chcę jednak kupić silnik, regulator, śmigło i pakiety w Polsce (to kluczowe), a nie bardzo jestem w stanie poradzić sobie z doborem silników i regulatorów z dostępnej oferty. Stąd chciałbym prosić Was o pomoc w tym zakresie. Czy moglibyście wskazać jakieś konkretne rozwiązanie silnik+regulator+śmigło? Budżet określiłbym jako zdroworozsądkowy, z naciskiem na długowieczność zestawu. Dziękuję.

• 0

#2 Pietuh

Pietuh
  • Modelarz
  • 1261 postów
  • SkądWieś niedaleko Poznania
  • Imię:Przemysław

Napisano 17 kwiecień 2014 - 17:24

https://www.google.p...VDcSKtQavzIGICg

Opisany na wielu forach, tutaj jest o nim niewiele

• 0

#3 dukeroger

dukeroger
  • Modelarz
  • 1445 postów
  • SkądHamburg
  • Imię:Piotr

Napisano 22 kwiecień 2014 - 08:30

a czemu kluczowe zeby to kupic w Polsce?

• 0

#4 KRY3

KRY3
  • Modelarz
  • 179 postów
  • GG:
  • SkądKędzierzyn-Koźle
  • Imię:Dariusz

Napisano 22 kwiecień 2014 - 14:52

Bo jest Patriotą, chce mieć gwarancję, chce kupić drożej -:)) /niepotrzebne skreślić/

• 0

#5 mr.suchy

mr.suchy
  • Modelarz
  • 426 postów
  • SkądGliwice
  • Imię:Przemek

Napisano 22 kwiecień 2014 - 15:04

a czemu kluczowe zeby to kupic w Polsce?

Przynajmniej jeden mądry.

• 0

#6 Michał K.

Michał K.
  • Modelarz
  • 344 postów
  • SkądJelcz-Laskowice
  • Imię:Michał

Napisano 22 kwiecień 2014 - 15:40

Bo jest Patriotą, chce mieć gwarancję, chce kupić drożej - :)) /niepotrzebne skreślić/

Albo po prostu ma serwis/reklamacji "na miejscu" i nie musi wysyłać paczki za granicę ?  ale mogę się mylić  ;)

• 0

#7 Pioterek

Pioterek
  • Blue sky
  • 3540 postów
  • SkądLublin

Napisano 22 kwiecień 2014 - 18:02

Odwiedź może stronę sklepu RCSkorpion wyroby dobrej jakości, choć może nie zawsze najtańsze ale silniki i regle Robbe szczególnie serii 900 opto polecam.

Jak chcesz tańsze regulatory i też dość dobre to regulatory ZTW serii B opto  - prowadzi Riku ale niestety na opto trzeba czekać aż łaskawie ściągną. 

• 0

#8 dukeroger

dukeroger
  • Modelarz
  • 1445 postów
  • SkądHamburg

Napisano 22 kwiecień 2014 - 21:14

patriota to bedzie jak sobie odwietlenie modelu zrobi na module airlighta, nie znam zadnego producenta silnikow, regulatorow, baterii i odbiornikow z Polski :( z tym serwisem na miejscu to fakt ale tez nie do konca, odkad pojawily sie rozne wearhouse'y europejskie to juz nie jest taka przeszkoda a bodatemu fakt nieczego nie zabronisz ;)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skywalker, silnik, regulator

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych