Skocz do zawartości

PZL Ts-11 Iskra EDF


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma problemu, czekałem na Ciebie Piotrze. Przyznam się, że jestem szczerze zaskoczony, że i skrzydła się zmieściły na jednym arkuszu. Ja zapewne będę kupował całą paczkę ze względów logistycznych i tak się zastanawiałem ile modeli z tego wyjdzie. Spodziewałem się, że może ze 2 kadłuby a tu proszę :)  Wielkie dzięki. Teraz to na pewno coś spróbuję z tą technologią, bo zwijanie z depronu jest fajne i dość łatwe, ale czasochłonne a tego u mnie ostatnio w nadmiarze nie ma.

Rajner dzięki za wyjaśnienie Andiemu.57 ile kosztują teraz płyty.

Andy.57 dzięki że osobiście sprawdziłeś ile te płyty kosztują, choć niepotrzebnie się fatygowałeś bo ceny znałem, robiłem już rozeznanie na rynku.

Piotr wyjaśnił mi ile z tego można zbudować i to jest odpowiedź na moje pytanie. Jeszce raz dzięki Piotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taka jedna drobnostka mi się przypomniała z budowy. Trzeba bardzo uważać przy matowieniu czoła takiego segmentu przed klejeniem - bardzo łatwo zepsuć płaszczyznę, która w tym przypadku jest dość duża, a musi się zgadzać z czołem drugiego segmentu. 

 

Proszę ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może z innych cech XPS.

Waga dla styropianu to 10-40 kg na metr sześcienny, wiadomo kruchy i chłonny..

Dla EPP to 25-30 kg, super, ale obróbka powierzchni to mordęga.

XPS  waha się pomiędzy 25-47 kg, a tutaj dużo się wydłubuje z tego mięsa, a i obróbka lepsza od EPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.