Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja kiedys z tego co pamietam bo slabo sie w tych sprawach orientuje to trzymalem 3 piranie w akwarium ale zeby tradycje zachowac to wszsytkie 3 zdechly ;]

 

Teraz co sie orientuja to u siebie mam ryby z j. tanganika - mocno zapuszczone, a w salonie sa jakies pielegnice i aruana (czy jakos tak) i jakies glonojady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem takei po 30-40 cm długości. Jedna jak zdechła mam do WC juz rzuciła i musziął wyjmowac bo sie okazało ze to nie gupik i się nie mieści :D

 

Ale po około tygodniu koty pod balkonem czekały na kolejna porcje. W ciągu tyg całe stadko 30 szt padło :( i to przez moja głupote.

 

zaczeły lekko chorować, a najlepsz metoda to 31st woda i łyżka stołowa soli na 15l wody. i tak zrobiłem, tylk owcześniej wymieniłałem wode w akwarium żeby tą "chorą" wylać, i rybki trafiły do wanny na 4h. tam sie tak poobijały że poraniły "skóre". niestety sól im nei pomogła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarystyka ? A to ciekawe, mam w domu pare zbiornikow bo moj ojciec w penym momencie zachorowal na ryby - jakies specjalne gatunki preferujesz?

 

Witamy na forum - fajnie byloby gdybys jeszcze fotke wkleil do avatara i napisal skad jestes!

 

A wiec tak mieszkam w małej miejscowosci Wrocikowo koło Barczewa, a zdjecie mojej twarzy wysłałem pod meila panjaqb(malpa)gmail.com

A gatunki jakie preferuje to pielegnice a dokładniej Barwniaki czerwonobrzuche!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam 130 litrów i tak jest duze!

 

Miałem duzo pielęgnic, ale oddałem je w sklepie w zamian za mieczyki i teraz mam ich troszkę .... :D

 

Pewnie ze duze ja mam 112l ale to dlatego ze nie mam miejsca w pokoju! bo tak by stalo o wiele wieksze! ale mam jeszcze kotnik 15 i tam sobie plywaja maluchy barwniakow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.