Skocz do zawartości

Hello,


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, w tym roku mam nadzieję trochę polatać i odświeżyć dawne hobby.

Na razie mam :

- starą deltę na MDS6,5, jaką dostałem gratis od kolegi modelarza

- własny modelik wzorowany na neutronie z książki Wojciechowskiego, ale troszkę większy (jakieś 1,40 rozpiętości, z super tigrem 40), latało to kiedyś na radudze 7

- modelik Swallow 90 z zestawu arf z silnikiem ASP 90 4t,

do tego kupiłem starszy model futaby T6X , jaki się ostał w sklepie , ale to pełne pcm więc powinno ładnie chodzić

 

Będę tym latał w Łodzi, co prawda nie mam jeszcze dobrych miejsc na polatanie, jakby ktoś znał dobre miejsca w okolicach proszę o info, w zeszłym roku takie poznałem miejsce za Selgrosem pod Andrzejowem, gdzie modelarze byli, ale teraz tam błota pełno i dojazd trchę trudny.

Na razie trenuję symulatorem, ale to trochę nudnawe:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Z miejscami do latania wlasnie jest troche problem. Ja tez latam czesto za Selgrosem (teraz jest tam spoko, tylko trzeba zostawic samochod na drodze dojazdowej bo inaczej sie zakopie :-). Tam jest tylko problem, ze w lecie jest tlok i raczej nie wpuszczaja niezrzeszonych i nie przyjmuja nowych :-(. Bylko lotnisko w Aleksandrowie, ale P&G tam sie buduje teraz. Jeden z kolegow z forum mial tez wlasne pole w Al, ale nie wiem czy w tym roku bedzie mozna tam latac.

Jest tez w Pabianicach.

Jakbys znalazl jakies dobre miejsce to daj znac :-).

Jakies lotnisko mial tez robic Pan Mariusz z Wimarexu ale nei wiem co wyjdzie z tego.

Jest tez w Kazimierzu ale znow nie wpuszczaja tam "zwyklych" ludzi.

Ponoc jest tez jeszcze inne lotnisko wlasnie tam w strone Andrespola ale nie wiem dokladnie gdzie. Jak sie cos dowiem dam znac :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno za retkinią , po lewej stronie za torami jest ciekawe pole, tam lata mój kolega śmigłowcem, ale jeszcze nie robiłem rekonesansu czy się nada na samoloty. Kiedyś jeszcze latałem na błoniach między pomorską a stacją łódź-widzew, ale tam starty z ręki a lądowanie na łut szczęścia. Jeszcze między nowymi łagiewnikami a zgierzem widziałem ładne błonia, ale tak pod kątem modeli sie im nie przyglądałem. Bardzo fajny pas ziemi jest na samym końcu nowego olechowa, tylko że to blisko bloków więc sie dzieciarnia zejdzie no i niebezpiecznie, zreszta tam chyba pojdzie autostrada.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.