Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj  nasz kolega modelarz Fred z Grudziądza podesłał mi filmik prezentujący jego nowo wybudowany, piękny  model drobnicowca "Wieliczka" . :)

Przy okazji można zobaczyć również wybudowane przez niego holowniki i statek  hydrograf !

Przyjemnego oglądania !!

 

https://www.youtube.com/watch?v=iYoktdy-hI8&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój szuwarek popływał w niedzielę na kanale. W sumie nie wiem czy dobrze. Krótko - pływa. Skończyło się na awarii. Silnik wyskoczył z mocowania na robaczki. Sprawdzę śmigło na wyważarce. Nie wiem czy są jakieś reguły ustawień dla tych modeli. Środek ciężkości, skłon, wykłon silnika i inne. 

 

Janusz, fajne okucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat się rozwija Marcin - piękna sprawa !!  :)

Żona wie jak ci humor poprawić !!!  B)

Teraz tylko kombinuj duże kartonowe pudło na komorę do malowania bezpyłowego z rurą do zamocowania  odkurzacza z tyłu ( inżektor )

Albo takie cudo ! 

https://allegro.pl/oferta/przenosna-kabina-lakiernicza-modelarska-bd-510-8315122639?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_KRK_PLA_Kolekcje+i+Sztuka+-+Kolekcje_+_top_&ev_adgr=Pieni%C4%85dz+papierowy&gclid=EAIaIQobChMI7IrP67Lq5QIVFaqaCh0jeQjVEAYYASABEgIYovD_BwE

Edytowane przez kaszalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat się rozwija Marcin - piękna sprawa !!  :)

Żona wie jak ci humor poprawić !!!  B)

Teraz tylko kombinuj duże kartonowe pudło na komorę do malowania bezpyłowego z rurą do zamocowania  odkurzacza z tyłu ( inżektor )

Albo takie cudo ! 

https://allegro.pl/oferta/przenosna-kabina-lakiernicza-modelarska-bd-510-8315122639?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_KRK_PLA_Kolekcje+i+Sztuka+-+Kolekcje_+_top_&ev_adgr=Pieni%C4%85dz+papierowy&gclid=EAIaIQobChMI7IrP67Lq5QIVFaqaCh0jeQjVEAYYASABEgIYovD_BwE

Nawet nie wiesz Kolego Andrzeju, jaką mi frajdę sprawiłeś udostępniając ten link do tej firmy.

Znalazłem tam parę fantów, których od dawna poszukiwałem :)

A jak tam FSR STD? Bo coś ucichło.

A.C.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda burza powoduje zmiany w przyrodzie i o to chodzi !!!

A teraz hit sezonu - właśnie zostaliśmy z żoną babciami i dziadkami !  :D

:wub:  :wub:  :wub: Nasza jednodniowa wnuczka  :wub:  :wub:  :wub: - przyszła nadzieja polskiego modelarstwa !!! :)

Masz poniżej odpowiedź Andrzeju ;) - jeszcze będzie pływane !!

Super że znalazłeś pod linkiem co potrzeba !!!

 

Ps.

Modele dla początkujących w przygotowaniu !!!!  B):P

post-3419-0-52893700-1573762565_thumb.jpg

Edytowane przez kaszalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.