Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łe..... myślałem, że budujesz coś takiego

post-419-0-60801300-1405661184_thumb.jpg

Tym można poszaleć, drifty. Zdjęcie przekopiowałem z forum Marka, Modele inne, Air Boat autor St.Marek opisuje różne wersje.

To co budujesz to będzie trimaran? Sam kadłub nie będzie stabilny. No, bezszczotka też pracuje pod wodą. Nadaje się bardziej na żaglówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Brawo, brawo  :)  - sam na dwie aparaturki czy miałeś pomocnika ?

Koło 6 września podobno kroi się jakieś pływanie na bydgoskim Balatonie - wiecie coś więcej ? Może małe wspólnw pływanko ? B)

Brawo, brawo  :)  - sam na dwie aparaturki czy miałeś pomocnika ?

Koło 6 września podobno kroi się jakieś pływanie na bydgoskim Balatonie - wiecie coś więcej ? Może małe wspólnw pływanko ? B)

Dzień dobry..... , jak by to powiedzieć pomocników było dwóch ( jak znalazł do przenoszenia modeli). Z tego jeden( córka)był operatorem sprzętu filmowego,jak rownież póżniej montażystą nakręconego przez siebie filmu.O tym pływaniu na Balatonie to więcej wie napewno nasz Kolega Janusz S. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar65, bardzo ładnie. U nas powinno być coś takiego. W Inowrocławiu jest ładny akwen w parku solankowym nowym. U nas jak ślizgiem popływa to zaraz pojawia się straż miejska. W innych krajach są wypożyczalnie żaglówek a może to tylko na filmie. Stawy zarastają trzciną a latem zielskiem. Na dużych akwenach wysoka fala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar65, bardzo ładnie. U nas powinno być coś takiego. W Inowrocławiu jest ładny akwen w parku solankowym nowym. U nas jak ślizgiem popływa to zaraz pojawia się straż miejska. W innych krajach są wypożyczalnie żaglówek a może to tylko na filmie. Stawy zarastają trzciną a latem zielskiem. Na dużych akwenach wysoka fala.

Cezar65, bardzo ładnie. U nas powinno być coś takiego. W Inowrocławiu jest ładny akwen w parku solankowym nowym. U nas jak ślizgiem popływa to zaraz pojawia się straż miejska. W innych krajach są wypożyczalnie żaglówek a może to tylko na filmie. Stawy zarastają trzciną a latem zielskiem. Na dużych akwenach wysoka fala.

Dobry wieczór. Dzięki za taką informację. Będę musiał ,,zbadać " Inowrocław pod kątem warunków nawigacyjnych i to już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Inowrocławiu do stawu dojedziesz samochodem ul.Wierzbińskiego i w prawo Rąbińską. Z prawej jest parking a z lewej wielki grill zadaszony ze stołami i ławkami. https://plus.google.com/u/0/101423046603232393440/posts/cewr7SFNYn7?pid=5899769542232956466&oid=101423046603232393440 Panorama trochę skrzywiona ale lepiej widać staw. Otwarty teren więc powinien być dobry wiatr dla żaglówek, dla dużych może być za płytko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

Od kolegi Janusza S. otrzymałem informację, że w sobotę 6 września o godz. 14 na bydgoskim "Balatonie" (duża glinianka przy ul. Curie Skłodowskiej - Polanka ) jest organizowany festyn osiedlowy na którym planowane są pokazy modeli pływajacych - organizator zaprasza modelarzy szkutniczych do przedstawienia swojego dorobku modelarskiego na lądzie i w akcji na wodzie .

Zbiórka przy hangarku używanym przez sekcję żeglarską szkolacą dzieci na Optymistach - tyle na razie !

O szczegółach akcji poinformuję w przyszłym tygodniu jak tylko coś więcej będę wiedział !

Koledzy - SZYKOWAĆ SPRZĘCIORY :)  :) 

Pewnie będzie fajnie tak jak na Kanale Bydgoskim, oby tylko pogoda dopisała !

Pozdrowienia !

Ps.

Miejsca jest dużo - może pojawi sie także jakiś wodnopłat - "łączkowcy" pomyślcie !!! B) 

Wozy opancerzone kołowo - gąsienicowe też mile widziane ! :)  :P 

Dla uczestników drobne upominki od organizatora.

post-3419-0-91920200-1408953768_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Właśnie wróciłem z pływania na Balatonie... . Ostatni raz byłem tam w czerwcu i już wg mnie było słabo jesli chodzi o poziom wody. W tej chwili to co dzisiaj zobaczyłem to .....szkoda pisać,wody jest jeszcze mniej. Pomost to właściwie jest już nie potrzebny ..... . Pływałem ZEFIREM , z zegarkiem w ręku 1godzinę i 20 minut. To było pierwsze pływanie ZEFIRA w tym roku . Właśnie wczoraj zamontowałem nowy regulator obrotów specjalny z wyjściem na dwa silniki. Test wypadł dobrze.

 

post-12473-0-06672200-1409254480_thumb.jpg

 

post-12473-0-96993500-1409254486_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.