Skocz do zawartości

Loty nad miastem


Urhel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem czy ktoś lata nad miastem, nie z FPV, ale "przy nodze", korzystając ze skrawków wolnej przestrzeni do lądowania, bo wystartować da się właściwie wszędzie. Latam Clods'em Sky, to samolocik podobny do Bety, ale mniejszy. Kamerka Mobius. Filmiki obrabiam Sony Vegas. A to jeden z nich: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Właśnie przez takie loty i "prezentacje" niedługo skończy nam się latanie .... Rozwagi i odpowiedzialności trochę ......

 

Przy złym ustawieniu FS, usterce regla, odbiornika itp. model pójdzie jak dzida i co, wtedy też się pochwalisz ???

 

Bez obrazy, ale dla mnie "loty nad miastem" czyt. nieświadomymi ludźmi, budynkami, autami kompletnie dyskwalifikuje tą kategorię jako modelarstwo.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie chce obrażać pana który latał, ale myślałem że na niebie nie ma wariatów ( proszę się nie obrażać ) ale widzę że czasami się zdarzają.

Latajmy tak dalej, to się skończy nam wszystko.

 

Dadzą jakiś paragraf, a nasza władza Policja czy Straż Miejska, będzie to wykorzystywać i sypać mandatami :/

Ja ostatnio uniknołem mandatu na kwotę 500 pln bo latałem tam gdzie nie powinienem ;]

Ale gadka, gadka, i obeszło się bez mandatu.

 

Ludzie myślcie trochę, jakie mogą być konsekwencje jak taki model pierd..... w kogoś z 100m.

Jak dobrze trafi to trup na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać "eeetam, przesadzacie" ale ugryzłem się w język i najpierw zobaczyłem film z pierwszego postu.

To co zobaczyłem faktycznie można podpisać "głupota".

Szczególnie zaskoczyła mnie odwaga z jaką pilot pomyka przy liniach energetycznych.

 

Ja wiem, że ten model to nie rakieta, jest stabilny i przewidywalny.

Jednak lądowanie pokazało, że pilot panuje nad modelem tylko z grubsza.

A model do małych nie należy i szkody mogłby narobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.