Skocz do zawartości

Jak dla mnie, to zwyczajne złodziejstwo


Artu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli miałem rację. Nie było danych kontaktowych i w sumie chciał sprzedać. Rozumiem go w 100% a nie robicie z niego złodzieja.

 

Nie do końca Masz rację. Cytat z KK:

 

Kto rzecz uzyskaną za pomocą czynu zabronionego nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega karze pozbawienia wolności do lat pięciu.

Kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech.

Kto w ciągu dwóch tygodni od dnia znalezienia cudzej rzeczy albo przybłąkania się cudzego zwierzęcia nie zawiadomi o tym organu policji lub innego organu państwowego albo w inny właściwy sposób nie poszukuje posiadacza, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.

 

Quadro zaginęło w marcu...

 

Mój EG Pro nie kosztuje milionów, ale ma info na sobie.

Może jak mi odleci, a ktoś go znajdzie to zadzwoni ;]

Na 1000% zadzwoni, jak model w coś "przysmaruje" i cos uszkodzi po ucieczce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szpieg jak można coś takiego napisac?;/  Jeśli jesteś dorosłym człowiekiem to musisz być odpowiedzialny za swoje czyny i swoje zabawki. A co jeśli włąsciciel Porshe nie miał AC? To kto niby ma mu zwrócić? Musi naprawić sam za swoje pieniądze. Co sie dzieje z ludźmi. Gdzie honor? Wstyd? Poczucie przyzwoitości?

Po to właśnie lata sie z daleka od ludzi żeby minimalizować skutki wypadków, a jesli się już lata tam gdzie jest mniej bezpiecznie to może warto pomyśleć o OC modelarskim tak jak napisał Artu???

Ok facet oddal model. Okazał się uczciwym człowiekiem albo wystraszył się nagonki. Proponuję zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.