Skocz do zawartości

P-51D Mustang .40 - wersja KIT


skylfer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuję za kilka dni zakupić ten model samolotu, a dokładniej z tego sklepu (tylko tu znalazłem obecnie dostępny) http://www.rc4max.com/great_planes_-_f4u_corsair_40_kit,3,6507.html

Moje pytanie to co zastanę w tym zestawie? Same plany i "suche drewno" czy już powycinane fragmenty samolotu?

Jaki będzie przybliżony koszt zmontowania zestawu, który będzie latał (chciałbym zamontować chowane koła pod skrzydłami z klapami - trudno będzie przerobić ten model do czegoś takiego?). Zapewne będę składał ten model kilka miesięcy, ponieważ nie mam zamiaru się spieszyć, aby wszystko było jak należy, dlatego też wszystko co w niego później będę pakował może być z górnej półki. Jakie narzędzia będą mi niezbędne do pracy przy tym modelu?

Na razie to chyba wszystkie pytanie. Z góry przepraszam za takiego pytania, ale jestem w tym całkiem nowy :) Nie chcę modelu prawie gotowego, ponieważ chcę go zrobić sam :)

Pozdrawiam,

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja akurat jestem zielony, więc jakby ktoś mógł mi pomóc z tymi serwami ile dokładnie potrzebuję. Z tego co jest w opisie to 4 kanały, 4 serwa ale ja bym chciał zamontować chowane przednie koła i klapy, które zakryją "dziury" ile serw do tego będzie potrzeba? Jak np. chcę dwa serwa (po jednym na skrzydło - do klap) to można ustawić te dwa serwa pod jeden przełącznik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nigdzie nie ma dostępnych korsarzy w tej wersji :/ W kilku sklepach było napisane, że produkt dostępny, a po kontakcie telefonicznym okazuje się, że nie ma. Dziś rano dostałem maila o anulowaniu transakcji z rc4max, gdyż korsarz jednak niedostępny. Tak więc zdecydowałem się na P-51D Mustang ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy nie pokryć pozniej modelu zywica epoksydowa dla utwardzenia. Probowal tego ktoś kiedys?

 

Edit:

Żywica to Epidian 624 + utwardzacz IDA. Mam tego jeszcze około litra. Stosowałem wcześniej do pokrywania wodospadów i basenów do swoich terrariów. Po zastygnięciu twarde jak kamień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.