Skocz do zawartości

POLICE /lubstów/ dolna półka


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ej No. Wiatr tęgi i tego łatwo ocenić nad wodą

Jan lata dłużej, wiecej i na większej liczbie zboczy niż ktokolwiek z nas i zapewne ma podobne stopniowanie warunków.

Wersja tego:

post-9196-0-77935400-1493759674_thumb.jpg

Wersja fajna:

post-9196-0-09662400-1493760546_thumb.jpg

Wersja tęgo:

post-9196-0-83739100-1493760263_thumb.jpg

 

:)

A poza tym miejscówka fajna bo trudna (oczywiście jsk chce sie tu szybko latac). Kiepsko sie tam ustawia modele, ale mozna poprawić koordynację oko-palce ;)

I nie powiem, ale raz delikatnie uszkodziłem tam model, ale pchałem sie na sile przy wiaterku<niż 3ms. Tam przy krawędzi jest sporawo krzaczków i kamyków. Ale wpadanie do wody to przesada ;)

Na razie to dla mnie najfajniejsze miejsce na wschodni kierunek w "pobliżu" Wrocka. Wiec tam bywam od czasu do czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha..fajnie to się to czyta.piszesz "wpadanie modeli  do  wody   to przesada."  Nikt  z kolegów  na  stronie  się  nie  przyzna  do  takowego...tylko  na  Zbiorniku  pływają  od  czasu  do  czasu   bolidy  powietrzne / nie  do  odzyskania  /   ...z  klifu   podpływają  pod  Gdynię  "cumują "  do  jesieni  a  fotka  Twoja  środkowa  to  chyba  Jeziorsko  i  ten  kolega   co  dzierży  czerwony  model -...  dobry  zawodnik  też  hycał   po  swój  samolot./  frycka   / ..2  lata  wstecz   to  są  tzw.  atrakcje  na  zboczu...warto  mieć    linę,  łopatę  podobne  akcesoria -  /  to  są  pomoce  naukowe  do  latania  /    na  Police  zabieram  spining  niech  sobie  poleży  w  bagazniku....ha..ha.. :D      DSCN1654.jpg     Staram  sie  pisać  poprawnie- ę..ą...ba  mamy  na  forum  polonistę  nie  chcę  podpaść  .. :lol: ..pozdrawiam 2  zabytkowe  fotki.. z  epoki  MYSICADSCN1717.jpg   i  zapraszam  dziś  do  Polic.Lubię   Jurka   jego  teksty  bo  coś  się  dzieje  tak  trzymac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się  zgadza  frycek  z  jesienią.. ;) pomyliłem  się  o  rok  ale  liczy  sie  fakt...dzisiaj  zrobilem  1  przelot  na  oparach  bardzo  cieniutki  wiaterek  aż  strach  walić  na  wode  model  ..reszta  czasu  wyciaczka  z  fotkami po  Lubstowie. /  nie  zrobilem  ę  w  słowie  wode...znowu  podpadlem/    Jurku  lata  się   tam  gdzie  pasuje  i  blisko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie. Czyli co najmniej jeden dzień lotny. I jeśli wszystko pójdzie sprawnie to odbędzie sie min 4-5 kolejek. Bo ma ładnie wiać.

Spokojnie możesz się pakować.


a ja sprawdziłem prognozy teraz, i wyszło że będą co najmniej dwa dni bez deszczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.