Skocz do zawartości

Su-29 1,6m


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Su praktycznie ukończony pod kątem konstrukcyjnym, pozostaje kupić folie i zrobic maske silnika i kabinke.jakie byście polecili serwa do niego? Na wysokość chcę zastosować po jednym serwie na ster.

A teraz fotki lotek i podstawy kabinki.post-4159-0-05388100-1428346062_thumb.jpgpost-4159-0-21790400-1428346085_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga dobrze wróży. Jak zmieścisz się w 1,5kg z gotowym płatowcem bez wyposażenia to będzie ok. Ja do mojej Extry 330 o rozpiętości skrzydeł 165cm wsadziłem serwa 8,9 kg przy 6V.

Bardzo podoba mi się twoja praca, starannie i czysto :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dziś zmontowałem podwozie główne ale nie jestem do końca pewny co do jego wysokości co myślicie? Myślę że zdjęcie dobrze oddaje wysokość podwozia i odległość między śmigłem a ziemią.

post-4159-0-98101600-1431631841_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, przesadziłeś i to konkretnie. Wypoziomuj model, ustaw śmigło w pion, zrób tak żeby prześwit między podłożem a końcówką śmigła był ze 3cm, po dodaniu kółek 50mm będziesz miał 5,5cm prześwitu i to chyba będzie z okładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wydawało mi się za wysokie, jutro postaram się je skrócić.Wydawało mi się że dobrze zmierzyłem ale jednak nie,na szczęście lepiej uciąć kawałek niż odrabiać dłuższe od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie macie racje odnośnie oklejenia modelu ale mysle ze sprawdze to w locie i wtedy podejmę decyzję czy go widzę dobrze czy nie. Nie jestem uparty tylko takie oklejenie mi się podoba :D

Mam pytanie jakiej żywicy użyć do laminowania maski i kabinki, powoli zabieram się za robienie form i musiałbym wiedzieć co jaką żywice kupić. Póki co do końca tygodnia pracuję więc postępów wielkich nie będzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.