Skocz do zawartości

Puchar Karkonoszy F3F - ostatnie tegoroczne zawody


cZyNo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak spadł ten respect wszystko inne podzieliło by jego los  - lądowanie na dole bez strat w sprzęcie i rysek na modelu a dla kolegów świetny poglądowy materiał jak zachowywać się w sytuacjach awaryjnych . Wybrać miejsce ,ocenić odległość ,podejść i wylądować to co nie jest proste w takich lądowaniach to ocena wysokości lotu patrząc na model z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spadł ten respect wszystko inne podzieliło by jego los  - lądowanie na dole bez strat w sprzęcie i rysek na modelu a dla kolegów świetny poglądowy materiał jak zachowywać się w sytuacjach awaryjnych . Wybrać miejsce ,ocenić odległość ,podejść i wylądować to co nie jest proste w takich lądowaniach to ocena wysokości lotu patrząc na model z góry.

Kamyczku ...napiszę tak...nie polatałeś gaci nie przewietrzyłeś  :D A kto tak lata na oparach daleko od krawedzi /  niby tam krawedz/ i władowałeś pewno za dużo balastu bo nie poderwałes "respekta"  moja rada: kup grubszejszą dratwe od szewca na długośc 2 bramek uwiąż respekta - drugi koniec za swoją gire...wyladujesz w agrescie do góry respekta za jaja.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku...przeleć sie szybko na Rusku. To najbardziej techniczne zbocze ze wszystkich w PL na ktorym odbywają sie zawody. Lubstow jest proste. Co nie znaczy ze nie bede Cie molestował o organizacje tam zawodów :) wiec sie przygotowuj i badaj teren. A ja Cie wkrótce odwiedze :D

A co do pogody to rzeczywiście dopisała. Mimo ze w niedziele latalismy na niczym 3 kolejki (vide film) to i tak średnie czasy mówią nam ze były to najszybsze zawody rozegrane w PL w tym roku. Wiec kto nie był niech żałuje. I zabawne jest to ze tylko ja wierzyłem ze beda fajne warunki ... no moze nie bezpodstawnie :) swoje zbocza i prognozy na nie trzeba znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że to bylo najmniej widowiskowe lądowanie:)

W programie zawodów byly takie atrakcje jak lądowanie z cyrklem wielokrotnym, cięcie trawnika, lądowanie z podwójnym saltem w tył (model caly) oraz próba wytrzymałościowa klif- model (1:0 dla klifu)

:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
  • Modelarz
  • 1239 postów
  • Age: 42
  • SkądJelenia Góra
  • Imię:Kamil

Napisano 10 October 2014 - 19:22

E tam janek trzeba łączyć hobby i kupić sobie wędeczkę spinningową z plecionką i pikerem na dorsze lata to daleko i haczy jak potrzeba .... Ano Kamyczku ja Ci doradzam dratwę od szewca..trza se jakoś pomagac.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że to bylo najmniej widowiskowe lądowanie:)

W programie zawodów byly takie atrakcje jak lądowanie z cyrklem wielokrotnym, cięcie trawnika, lądowanie z podwójnym saltem w tył (model caly) oraz próba wytrzymałościowa klif- model (1:0 dla klifu)

:)

Co ja się dowiaduję :D "lądowanie z podwójnym saltem w tył" tego jeszcze nie próbowałem :o Ok, już wiem zarezerwowane dla Mistrzów :D 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rusko  taka dziura wielgachna- LUBSTÓW większa co to ma być tam takiego trudnego..?  Wazne byle dymało- jadac  na  narty na Czarną G  wstąpie koniecznie zobaczyć Rusko..może polatam   https://www.google.pl/search?                                                                                                                                                         https://www.google.pl/search?q=lubstów+kopalnia&biw=1164&bih=848&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=EUxPVMqPN8O_ygPU4oCYAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lecisz szybko to zobaczysz pewna subtelnà różnice. Jak nie zobaczysz to pozbierasz model do siaty :) jak tylko wozisz sie po niebie to nic nie zauważysz. Wtedy wszystkie górki takie same.

Ja tylko dodam, że to bylo najmniej widowiskowe lądowanie:)

W programie zawodów byly takie atrakcje jak lądowanie z cyrklem wielokrotnym, cięcie trawnika, lądowanie z podwójnym saltem w tył (model caly) oraz próba wytrzymałościowa klif- model (1:0 dla klifu)

:)

Dla mnie jednak zwycięzca był Andrzej, co zrobił ze Stingera helikopter, przeleciał tak nisko nad moimi modelami, nad głową Z rozdziawioną buzia Kamila, pokręcił sie koło sędziego i bezpiecznie wyładował. Wcale to nie znaczy ze było to dziobem w kierunku lotu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.