Skocz do zawartości

RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych


Łukasz.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...

Będę próbował podjechać za tydzień sobota koło południa lub niedziela. Zobaczymy jak z czasem i pogodą.

 

[edit] przypadkiem, ponieważ oblatywałem Funglidera i wcale nie myślałem, że akurat zawitam do Was. Tak jakoś ściągnęło mnie z drogi do Zawoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Korzystając z urlopu zmajstrowałem Pioneera 1400. Powiecie - banał. I pewnie macie rację, ale to mój pierwszy model po ponad 40 latach przerwy modelarskiej, a i pierwszy RC. No i teraz szukam pomocy w oblataniu tego cuda. Czy mogę na kogoś liczyć w najbliższych dniach na lotnisku? Pozdrawiam bywalców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Korzystając z urlopu zmajstrowałem Pioneera 1400. Powiecie - banał. I pewnie macie rację, ale to mój pierwszy model po ponad 40 latach przerwy modelarskiej, a i pierwszy RC. No i teraz szukam pomocy w oblataniu tego cuda. Czy mogę na kogoś liczyć w najbliższych dniach na lotnisku? Pozdrawiam bywalców!

Myślę że z pomocą nie będzie problemu :) W weekend jeżeli warunki dopiszą na pewno ktoś będzie na lotnisku. Proponuję umówić się przez PW z Leszkiem lub Jankiem. Oni mają rzut beretem do lotniska i latają też czasami w tygodniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że z pomocą nie będzie problemu :) W weekend jeżeli warunki dopiszą na pewno ktoś będzie na lotnisku. Proponuję umówić się przez PW z Leszkiem lub Jankiem. Oni mają rzut beretem do lotniska i latają też czasami w tygodniu. Pozdrawiam.

Dzięki za odzew. Może się jeszcze ktoś odezwie. Jestem teraz prawie wolnym człowiekiem i w miarę dyspozycyjny czasowo. A w weekendy to w jakich godzinach latacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Nie ma sprawy zawsze pomożemy taka nasza natura :)

Modelu nie ma się co wstydzić , każdy lata tym co ma , na co go stać to nie ma żadnego znaczenia :) . Najważniejsze jest hobby i zabawa.

Ogólnie latamy w weekendy raczej w godzinach popołudniowych. Dzisiaj będziemy kosić lotnisko późnym popołudniem więc jak chcesz wpadaj . A w weekend będziemy latać :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Nie ma sprawy zawsze pomożemy taka nasza natura :)

Modelu nie ma się co wstydzić , każdy lata tym co ma , na co go stać to nie ma żadnego znaczenia :) . Najważniejsze jest hobby i zabawa.

Ogólnie latamy w weekendy raczej w godzinach popołudniowych. Dzisiaj będziemy kosić lotnisko późnym popołudniem więc jak chcesz wpadaj . A w weekend będziemy latać :)

 

Pozdrawiam

A to późne popołudnie to tak wedle której godziny? Chętnie zaglądnę, o ile pogoda dopisze, bo coś się niebo niewyraźne się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.