Skocz do zawartości

Helikopter wybór


Rudyant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem tu nowy i mam pytanie w sprawie wyboru helikoptera (poprzednie moje to zabawki które się rozwaliły..) chciałbym zakupić coś małego 200-400 złotych do latania w większości po domu ale na dwór może też jeśli byłaby możliwość podłączenie FPV byłoby super ;-) albo jakiejś małej kamerki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Żadna Lama, to przeżytek!

 

 

coś małego 200-400 złotych do latania w większości po domu ale na dwór może też jeśli byłaby możliwość podłączenie FPV byłoby super ;-) albo jakiejś małej kamerki :-)

Awykonalne, jedno kłóci się z drugim. Albo małe i do domu lecz nie do fpv albo do fpv ale nie tanie lecz na dwór (bo duże). FPV to można wsadzić raczej do helika klasy 450 w górę ale to pieruńsko trudne latanie i 3-4 razy droższe niż możesz wydać. Między helikami zabawkami a normalnymi modelami jest ogromna luka pieniężna, v911 można mieć za stówę z groszami, najtańsza 450tka + radio z ładowarką to dobre przynajmniej 7-8 stów. Albo się nie baw i kup v911 za grosze, polatasz i w domu i w miarę da się na dworze (i tak idzie zima), tani i nadaje się do nauki. Jak potrzebujesz kręcić filmy to na pewno nie mikro helik a coś z tych większych microquadów w kosztach właśnie takich ile masz do wydania. Popatrz na banggood, tam tego pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja też bym mógl polecić lame v3 (sam od niej zaczynałem) ale jak kolega już wyżej napisał to przeżytek i ma rację pozatym jest bardzo delikatna na kraksy bo jest dosyć cięzka. jako że pogoda na razie jest taka byle jaka i raczej będziesz cię bawić w domu to kup sobie v911 i do tego dokup 2 aku będziesz praktycznie latał cały czas a jak łapniesz bakcyla to na wiosnę jakąś 450-tkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety też muszę dołączyć do pytających o helikopter.

 

Niestety, bo nie mam żadnego doświadczenia, a potrzebuje kupić helikopter dla 8 latka (oczywiście pierwszy helikopter i pierwsze latające urządzenie RC tego pilota)

Warunkiem jest żeby był ze śmigłem ogonowym (nie coaxial), no i w rozsądnej cenie +/- 200PLN

 

Na allegro wpadły mi w oko: Syma F3; MJX F47; WL Toys 911

 

Proszę o jakiekolwiek rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup WlToys v911, najlepsza dostępność (tanich) części i ten model jest "gumowy" w sensie możesz go obijać o wszystko i nie stanie się z nim nic konkretnego. Przede wszystkim jest prosty w lataniu, daje dużo przyjemności (można poszaleć), 8 latek powinien sobie poradzić. Zbinduje się też z oryginalnym modułem Turnigy 9x (ja tak latałem). Żadnych sym czy mjx'ow bym nie brał z tego powodu, że wltoys jest pewną "zabawką" i nie będziesz musiał się martwić, że coś szybko padnie. Żadnego innego wyboru nie widzę tutaj dla dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mały quadzik z osłonkami na smigła?

Niestety, młodszy syn nie ma ochoty na modelarstwo - może jakiś przesyt od tych wszystkich modeli w domu ?

Gdy zapragnął helikopterka, chcę spełnić życzenie (ale się czasy pozmieniały !!!)

A jedynym jego warunkiem był helikopter nie coaxial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem V911, ale jeszcze nie dotarł - zobaczymy przede wszystkim, czy młodemu ta zabawa pasuje i się pomyśli co/czy dalej z helikopterami.

Jak oceniasz V911? Jak z przestawianiem MODE? Też się zastanawiam nad kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem v977 i polecam. Znacznie większe możliwości niż v911 części pod dostatkiem i zabawa zbliżona do większych maszyn.

Zamawialem z BG i w 2tyg był u mnie

 

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ok. 1,5 roku posiadam FX059. Lata ladnie i stabilnie. Minusem jest zębnik kola atakującego, zużywa sie b. szybko. Z kolei zęby kola wirnika przezywaja 3-4 silniki napedowe! przekladnie Silnika ogonowego trzeba, jak w kazdym heli, oczyszczac z ziemi i zwiru. radio b. dobrej jakosci, intuicyjne w obsludze. Minusem jest miejsce na bataterie, trzeba pokombinowac, aby wsadzic pakiet 1Ah. Zdecydowanie najlepszy czterokanalowiec za 200zl;)

czesci dostepne w kazdym wiekszym polskim sklepie.

 

Pisane z komórki, proszę o wyrozumiałość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.