Skocz do zawartości

PŁOSZEWO-ZOFIA / Lubstów/


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

a co ja tam stary samouk umię troche łykam jak mnie "mistrzowie" poniewieraja.. ;) ale zabawa przednia..przybywaj bedzie miło-sympatycznie...czas mam "ZAWSZE"..jak wieje..daleko nie masz  zobaczysz  raz bedziesz wracał..pokaze ci cały gigant Lubstowa..wszystkie dojazdy  / AZWALT/  byś nie utkąl w blocie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wodniście....  ;)  :)

 

Słuchaj. W tym rejonie są zbocza na wszystkie kierunki wiatru ?

To na wiater  ZACHODNI...Południowy.. Polnocny  .ano wodniscie-- jak w 3City ...to je zboczowanie...ostatnio byłem w starogrodzie i nówka respekt ma  juz  w 1 serwie   luz bo sie lodowało w ku-ku-rydzy... -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz zbocza na następujące kierunki wiatru:

 

-zachodni

-południowy

-północny

 

Co z resztą kierunków ?

 

Mówimy o zboczach/klifach, a nie jakiś popierdółkach  ;)

 

PS W Marzach, tylko chwasty rosną, dobrze się ląduje. W Parskach idealne wysokie trawy.

Jak Respekt się sprawuje ? Ustawiłeś go prawidłowo ?

 

Jak w porównaniu do Toxica ?

Wschód już opisywalem ...trawka bez krzaków...respektem jeszcze nie polatałem na maxa..jak nie deszczyk ..to cichł wiaterek  -ogolnie bardzo ładny ale do naprawy  skurwesynski za dużo  " kulorów " taki sie trafił..Ladowisa na miejscówkach w Lubstowie rozniste  i wysoka trawa po jaja...owies po kolana  i  piasek  jak to  na zboczach - latałes na zawodach ..i tam nie ma zmiluj...tylko gaz ...albo " pszczoły luzem "  l" osy w tytkach".. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku...latałem dziś od  10-18...!!..przeszkadzało pozniej słonce.....we czwartek  super warunki  ..dojedz  do mnie  i wyskoczymy  moim autkiem razem   na  JEZIORSKO..zobaczysz...perełkę...w niedzielę  mam  piekny  czysciutki  wschód... :lol:   http://postimg.org/image/3uqs9x3uj/    http://www.mojapogoda.com/pogoda-na-swiecie/pogoda-lokalna/miasto/48X810/lubstow/pojutrze.html    na kopalni  dolicz  + 2-3m.sek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.