Skocz do zawartości

EKSTRA 330 1,55 m XPS + STYROPIAN


Rekomendowane odpowiedzi

Jarek zbiornik wszedł ciasno, ale wszedł, obiecane zdjęcie poniżej.

Przerobiłem wydech, ale ta rurka nie wiem czy wytrzyma, niby na wysokie temperatury, ale jest gumowa w oplocie.

Zważyłem model plus całe wyposażenie, trochę dołożyłem  i tak jak pisałem wcześniej lekki to on nie jest 3400 g.

post-12354-0-71809700-1421088051_thumb.jpg

post-12354-0-11064300-1421088118_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

Marcin oblatał  Addictiona X też dzisiaj, no i pogoda dopisała.

 

http://youtu.be/cPBlmDMaoA4

 

Kazek słyszałem że też zbudowałeś jakiś model i podobno super lata, więc umiejętności w budowie modeli masz.

Jeżeli chodzi o oblot to dopiero dzisiaj rano z Marcinem żeśmy się zgadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin latamy, może w Bojszowach ? jak temperatura będzie znośna, bo u mnie trochę ciasno, no i latanie spalinowym modelem między domami, sam wiesz jak to jest.

Kilka set metrów ode mnie jest duże pole bez zabudowań możemy tam spróbować i mamy blisko do mnie w razie gdyby było za zimno.


Łukasz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, szybki jesteś  ;);  szybko zbudowałeś, szybko ulotniłeś i szybko ..... sprzedajesz  :)

Czyżby w planach była Extra v.2?

A tak poważnie, to rzekłbym że zrobiłeś "coś z niczego" i to coś całkiem fajnego. Nic tylko pozazdrościć umiejętności tak w budowaniu jak i malowaniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysztof.

 

Sprzedaję bo mam zamiar zrobić coś większego, jest zima więc mam trochę czasu i zapewne zrobię jeszcze nie jeden model a ta Extra tylko by leżała.

Tak jak pisałem wcześniej zrobiłem ten model tylko po to żeby go pomalować aerografem, a poza tym latam Extrą 2,6 m

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.