Skocz do zawartości

Latanie w okolicach Wrocławia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nagrałem kilka urywków z lotów w okolicach Wrocławia. Nagrania są z kamery Mobius, więc momentami będzie potrzebna lupa :)

 

W głównej akcji Pior z Falconem i Konrad z Relaxem:

 

 

 

W internecie jest niewiele informacji o modelu Butterfly z TopModel. Kilka ujęć z lotów poniżej:

 

http://youtu.be/tEDGM629VJI

 

jest tu ciekawy moment typu "bliskie spotkania" - polecam :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Moje dzisiejsze latanie słabe. Palce skostniałe po zimowej przerwie, poza tym boje się tak blisko latać jak Piotr.

Model po naprawie zeszłorocznej tak na dobrą sprawę to jego drugi lot więc jeszcze musi być doregulowany.

Ale pogoda dziś na latanie była rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Wczoraj doczekalem się klasycznego klifu który w trakcie oblotu mojego nowego modelu osiągał 10 i więcej m/s

 

poprawiony link umieścił kolega Jaccy1 za co bardzo dziękuje

 

 

Pozostaje tylko dopieścić ustawienia i odlać komplet dopasowanych balastów o masie ponad 3 kg ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Chłopaki film jest i działa  wystarczy wpisać w youtube  VERTIgo -pierwszy lot cz.2 . Problem siedzi w odtwarzaczu www działającym ze strony internetowej . Ja też mam problem ze skryptami na tej stronie .... A po więcej informacji zapraszam na stronę producenta  www.VertigoF3X.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki film jest i działa  wystarczy wpisać w youtube  VERTIgo -pierwszy lot cz.2 . Problem siedzi w odtwarzaczu www działającym ze strony internetowej . Ja też mam problem ze skryptami na tej stronie ....

A skąd my niby mamy wiedzieć co wpisać. Jak się klika w zamieszczony film to się pojawia to co Krzysiek wstawił w poście #7

Nie ma nic żadnego adresu linku nic. Szara plama na ekranie.

 

Wklej cały link to może ktoś coś w końcu poogląda. Szukałem po YT "mój nowy model" ale jakoś nie chciało go znaleźć. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Dzięki Jaccy1 u mnie połowa skryptów z tej strony staje dęba i kończy się zwiechą strony...Za wszelkie operatorskie wpadki długość filmu oraz ujęcia  proszę reklamacje zgłaszać do kolegi Czyno ;) ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Dobra , dobra Jurek oblot modelu a Vertigiem latałem pierwszy raz w życiu do tego w model miał zapakowany balast i ważył lekko ponad 3 kg , wiało ok 10m/s . W każdym razie j jestem bardzo zadowolony bo model lata świetnie tylko pilot musi się z nim oswoić i będzie ogień ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.