Skocz do zawartości

Belt cp v2 pomoc przy regulacji :)


seba_bird
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

zwracam sie z prosba do kogos z krakowa lub okolic o pomoc przy regulacji i ogranieciu ogolnie Belta Cp v2. 

Jest to moj pierszy helikopter. 

Wiem ze sie trochę wypuscilem z nim na początek przygody ale moze jakos to bedzie.

 

Ogolnie widzicie jakies szanse dla mnie jako swierzaka na tej maszynie?

 

 

pzdr 

Seba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, z Krakowa nie jestem i niestety tak fizycznie raczej nie pomogę, ale odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie...

Szanse są małe, lecz nie żadne tutaj filmik z mojego latania beltem. Tak to również był mój pierwszy 6 kanałowy helik, poprzedzało go tylko mnóstwo godzin na symulatorze i troche latania lamą.

https://www.youtube.com/watch?v=pnSxNenIZjc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, z Krakowa nie jestem i niestety tak fizycznie raczej nie pomogę, ale odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie...

Szanse są małe, lecz nie żadne tutaj filmik z mojego latania beltem. Tak to również był mój pierwszy 6 kanałowy helik, poprzedzało go tylko mnóstwo godzin na symulatorze i troche latania lamą.

https://www.youtube.com/watch?v=pnSxNenIZjc

siema,

 

dzięki za odpowiedz i sugestie. 

 

hmm fajnie wygląda to Twoje latanie. widać ze wymaga dużej wprawy. ale na pewno satysfakcja jest później ogromna.

 

Generalnie plan jest taki.

- kupić v911 i potrenować z domu

- kabel do symulatora już mam także na kompie tez poćwiczę

- poczytać o regulacji Belta lub znaleźć kogoś kto potrafi to zrobić

 

...i na wiosne moze uda sie wystartowac ..dobry plan?

 

 

Sprawdzałem mojego Belt i wydaje mi sie ze coś jest rozkalibrowane ponieważ dość mocna go ściąga w lawa stron zaraz po oderwaniu się od ziemi. wyglada to jakby za chwile mial zachaczyc śmigłem o ziemie. zrobiłem kilka  takich podejść i heli wylądowało w pudle. możliwe jest ze coś poprzestawiałem ruszając serwami na sucho?

Podczas testowania wyłączyłem apke najpierw a później bateri odłączyłem i wtedy coś tam się ruszalo i bzyczalo w nim ..czy to zly znak.

 

z góry przepraszam za głupie pytania.

 

 

dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Niestety osobiście nie pomogę, ale może chociaż naprowadzę na co zwrócić uwagę. Mocne ściąganie w lewo, aż do prawie zahaczenia o ziemię to wygląda na niesprawne serwo pitch (to dolne). Odłącz silnik włącz apkę, potem zasilanie w heli i sprawdź jak chodzi swashplate. Przy wychyleniu drążka w lewo swashplate powinien pochylić się w lewo (lewa strona w dół, prawa w górę); dla prawego wychylenia odwrotnie. Sprawdź jak to działa i czy wszystkie serwa pracują prawidłowo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.