Skocz do zawartości

Belt cp v2 pomoc przy regulacji :)


seba_bird
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

zwracam sie z prosba do kogos z krakowa lub okolic o pomoc przy regulacji i ogranieciu ogolnie Belta Cp v2. 

Jest to moj pierszy helikopter. 

Wiem ze sie trochę wypuscilem z nim na początek przygody ale moze jakos to bedzie.

 

Ogolnie widzicie jakies szanse dla mnie jako swierzaka na tej maszynie?

 

 

pzdr 

Seba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Siema, z Krakowa nie jestem i niestety tak fizycznie raczej nie pomogę, ale odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie...

Szanse są małe, lecz nie żadne tutaj filmik z mojego latania beltem. Tak to również był mój pierwszy 6 kanałowy helik, poprzedzało go tylko mnóstwo godzin na symulatorze i troche latania lamą.

https://www.youtube.com/watch?v=pnSxNenIZjc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, z Krakowa nie jestem i niestety tak fizycznie raczej nie pomogę, ale odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie...

Szanse są małe, lecz nie żadne tutaj filmik z mojego latania beltem. Tak to również był mój pierwszy 6 kanałowy helik, poprzedzało go tylko mnóstwo godzin na symulatorze i troche latania lamą.

https://www.youtube.com/watch?v=pnSxNenIZjc

siema,

 

dzięki za odpowiedz i sugestie. 

 

hmm fajnie wygląda to Twoje latanie. widać ze wymaga dużej wprawy. ale na pewno satysfakcja jest później ogromna.

 

Generalnie plan jest taki.

- kupić v911 i potrenować z domu

- kabel do symulatora już mam także na kompie tez poćwiczę

- poczytać o regulacji Belta lub znaleźć kogoś kto potrafi to zrobić

 

...i na wiosne moze uda sie wystartowac ..dobry plan?

 

 

Sprawdzałem mojego Belt i wydaje mi sie ze coś jest rozkalibrowane ponieważ dość mocna go ściąga w lawa stron zaraz po oderwaniu się od ziemi. wyglada to jakby za chwile mial zachaczyc śmigłem o ziemie. zrobiłem kilka  takich podejść i heli wylądowało w pudle. możliwe jest ze coś poprzestawiałem ruszając serwami na sucho?

Podczas testowania wyłączyłem apke najpierw a później bateri odłączyłem i wtedy coś tam się ruszalo i bzyczalo w nim ..czy to zly znak.

 

z góry przepraszam za głupie pytania.

 

 

dzieki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Niestety osobiście nie pomogę, ale może chociaż naprowadzę na co zwrócić uwagę. Mocne ściąganie w lewo, aż do prawie zahaczenia o ziemię to wygląda na niesprawne serwo pitch (to dolne). Odłącz silnik włącz apkę, potem zasilanie w heli i sprawdź jak chodzi swashplate. Przy wychyleniu drążka w lewo swashplate powinien pochylić się w lewo (lewa strona w dół, prawa w górę); dla prawego wychylenia odwrotnie. Sprawdź jak to działa i czy wszystkie serwa pracują prawidłowo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.