Skocz do zawartości

Wybór FC


rozrabiaka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w poprzednim moim wątku forumowicze doradzali mi zmianę FC z KKoptera v5.5 na innego.

 

I teraz tak, z racji, że załatwiłem sobie trochę kasy na chwilę chciałbym ruszyć z tematem.

 

Wymagania moje:

barometr, gps (RTH, Waypoints), możliwość obsłużenia gimbala.

attitude hold.

 

W co ja celuję?

 

Ardupilot 2.6 z gps.

Naza(e) v2, lub 32 lub lite. W zasadzie nie wiem czym się różnią, nie wczytywałem się.

Multiwii.

 

Prosiłbym o wskazanie konkretnego modelu wraz z wersją, którą polecacie.

 

Miałem przez weekend CC3d. Działało pięknie, ale zależy mi na wyżej wymienionych.

Przeglądałem różne filmiki na YT i z tego co widzę z każdym FC występują większe lub mniejsze problemy, więc spodziewam się, że może coś pójść nie tak.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w poprzednim moim wątku forumowicze doradzali mi zmianę FC z KKoptera v5.5 na innego.

 

I teraz tak, z racji, że załatwiłem sobie trochę kasy na chwilę chciałbym ruszyć z tematem.

 

Wymagania moje:

barometr, gps (RTH, Waypoints), możliwość obsłużenia gimbala.

attitude hold.

 

W co ja celuję?

 

Ardupilot 2.6 z gps.

Naza(e) v2, lub 32 lub lite. W zasadzie nie wiem czym się różnią, nie wczytywałem się.

Multiwii.

 

Prosiłbym o wskazanie konkretnego modelu wraz z wersją, którą polecacie.

 

Miałem przez weekend CC3d. Działało pięknie, ale zależy mi na wyżej wymienionych.

Przeglądałem różne filmiki na YT i z tego co widzę z każdym FC występują większe lub mniejsze problemy, więc spodziewam się, że może coś pójść nie tak.

 

Pozdrawiam,

Grzegorz.

 

 

Dostałem tego: http://www.hobbyking.com/hobbyking/Store/__39478__MultiWii_PRO_Flight_Controller_w_MTK_GPS_Module_US_Warehouse_.html

w zestawie z GPS za "okazyjne" 320zł.

 

Pozdrawiam, G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie okazja, ktos nieźle ciebie naciagnal.

No przecież napisałem celowo w "" ;)

 

Ardupilota dostanę w wersji 2.6 z akcesoriami. Łącznie z telemetrią. Urodziny robią swoje:)

 

A tak na marginesie to chcę spróbować zmontować dronka samemu,w sensie nie kupować ramy gotowej tylko samemu zmajstrzyć.

 

Czy próbował ktoś może profil aluminiowy typu "C"? Czy dać sobie z nim spokój i wziąć od razu rurkę kwadratową?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.