Skocz do zawartości

Gdy bezmyślność prowadzi do kraksy.


meran110
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EasyGlider'a przerobiłem na pchacza do lotów z kamerą. Majtające się antenki odbiornika FrSky przykleiłem do kadłuba taśmą szarą, metalizowaną(!!!) No cóż, zdarza się w najlepszej rodzinie. Gdy tylko trochę odleciałem nadajnik zaczął piszczeć, a za chwilę model się usamodzielnił. Ani obora, ani model nie ucierpiały. Skończyło się na drobnym zadrapaniu skrzydła. Na marginesie dodam, że świetny puscher wyszedł z EG.

Kraksa.wmv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie.

 

 

 

Dodam od siebie dzisiaj startowałem modelem ehowk 1500 zabrałem odbiornik z ESA miałem wszystko gotowe wyrzucam model daje drażek do siebie  i nagle bum w ziemie, revers mi sie nie zapisał i model strzelił w mokra ziemię. Cały brudny, ucierpiało skrzydlo troszkę z boku wręga strzeliła zaraz przy śrubie mocującej. Ale wszystko zakleiłem na Ca i jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turnigy 9X nie było żadnego zabezpieczenia, można było spokojnie latać modelem X na ustawieniach wprowadzonych dla modelu Y. Albo próbować latać, o ile coś nie było ustawione na rewersie. Kiedyś zaryłem koncertowo Bixlerem w ziemię, bo nie przestawiłem z Mustanga czy innego Wildcata i SW chodził w drugą stronę... Wiem, wiem - standard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turnigy 9X nie było żadnego zabezpieczenia, można było spokojnie latać modelem X na ustawieniach wprowadzonych dla modelu Y. Albo próbować latać, o ile coś nie było ustawione na rewersie. Kiedyś zaryłem koncertowo Bixlerem w ziemię, bo nie przestawiłem z Mustanga czy innego Wildcata i SW chodził w drugą stronę... Wiem, wiem - standard :)

To nie tylko ja tak głupio zrobiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam stawionego Hurricane'a a podłączam na przykład Mustanga, to po podłączeniu pakietu do regulatora po prostu NIC się nie dzieje. Nie pika, nic, zero... Dzieje się tak dlatego, że przypisuje się konkretny odbiornik pod konkretny zaprogramowany model i na innym nie działa. Żeby zadziałał, to na innym profilu trzeba odbiornik na powrót zbindować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.