Skocz do zawartości

MiG-23 EDF z planami


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Film oczywiście jest, pomaga mi w przypomnieniu co się działo podczas oblotu. A działo się sporo choć może tego nie widać :).

Generalnie Środek ciężkości jest ok, choć może przesunę go trochę do przodu. Teraz wydaje się być w równowadze niestabilnej.

Stery wysokości, zdecydowanie za duże wychylenia, lotek prawie nie czuć. Musiałem sporo się nawachlować drążkiem aby samolot łaskawie skręcił tam gdzie chcę. Raz nawet zaliczyłem korek. Mimo tego samolot lata stabilnie, w przechyle w zakręcie potrafi sam się utrzymywać bez pogłębiania.

Skrzydła też na chwilę złożyłem bo to powoduje bardziej przednie wyważenie. W sumie nie zauważyłem różnicy, ewentualnie lekko na plus.

Pomysł z lotko-slotami rozczarowuje, wydaje mi sie, że tylko sterami płytowymi go przechylałem, a liczyłem na lepsze lotki.

Na koniec straciłem płetwę, ale nawet jej wcześniej nie przyklejałem, tylko taśmą przyłapałem, bo wiedziałem, że ją złamię przy lądowaniu.

Podsumowując, jak go ustawię to będzie pięknie latał.

 

Po 4minutowym locie do pakietu 3000mAh weszło 2100mAh

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.