Skocz do zawartości

5 lipca 2015 - IV Piknik MODELARSKI w Strzelcach Małych na lądowisku LSS Szczurowa


Mellon-68
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Już po raz IV Gmina Szczurowa, Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa I Sportu oraz Lotnicze Stowarzyszenie Szczurowa organizuje na początku lipca (konkretnie 5-go lipca 2015) PIKNIK MODELARSKI.

 

Zapraszamy do przyjazdu na lądowisko w Strzelcach Małych wszystkich modelarzy chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu. Mile widziani są Wszyscy, duźi I mali, z modelami elektrycznymi I spalinowymi bez ograniczenia wymiarów modeli.

 

Osoby chcące uczestniczyć w pokazach lotów muszą posiadać aktualne ubezpieczenie OC z odpowiednim rozszerzeniem na uprawianiem modelarstwa z wykonaniem lotów modelami zdalnie sterowanymi oraz posiadać umiejętność pilotowania swoich modeli I oraz umiejętność podporządkowania się poleceniom Kierownictwa Lotów .

Możliwe, że jak co roku podczas pikniku będą odbywały się pokazy akrobacji SAMOLOTOWEJ I PARALOTNIOWEJ - dlatego ODPOWIEDZIALNE ZACHOWANIE i ŚWIADOMOŚĆ modelarzy jest tak bardzo ważna.

 

Tu znajdziecie relacje z poprzednich PIKNIKÓW w STRZELCACH MAŁYCH:

 

http://www.gck-szczurowa.pl/index.php?dz=article&id=855

 

 

Zapraszamy wszystkich do zaznaczenia sobie terminu PIKNIKU w swoich modelarskich kalendarzach I koniecznie do aktywnego w nim UDZIAŁU !!!!

 

Wszelkie szczegółowe informacje będziemy podawać w miarę zbliżania się do daty pikniku.

 

POZDR>>

 

Zaczerpnięte z w/w artykułu  - zdjęcia z poprzedniej edycji. Z góry dziękuję Autorom zdjęć za ZROZUMIENIE, że ich zdjęcia zostały przywołane w tym wątku.     :)  :)  :)  :)  :)  :)

 

piknik%203_2014_1.jpg

 

piknik%203_2014_6.jpg

 

piknik%203_2014_15.jpg

 

piknik%203_2014_21.jpg

 

piknik%203_2014_25.jpg

 

piknik%203_2014_28.jpg

 

piknik%203_2014_30.jpg

 

piknik%203_2014_32.jpg

 

piknik%203_2014_44.jpg

 

piknik%203_2014_45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 5 tygodni później...

Dziś organizatorzy udostęnili PLAKAT IV Pikniku Lotniczo - Modelarskiego w Strzelcach Małych!

 

10631244_845134135554336_222067073886122

 

Wystawa modeli RC i loty modelami od świtu do 11:30 a następne przedziały lotów wyznaczy Kierownik Lotów PIKNIKU. Jak widać z programu, będą super pokazy akrobacji w wykonaniu najlepszych pilotów akrobacyjnych. Modelarze też dadzą kilka dobrych pokazów - Warto być z nami w niedzielę 5 lipca na Lądowisku w Strzelcach Małych !!!! Modelarze chcący wykonywać loty na piknuku musza posiadać ubezpieczenie modelarskie! Do udziału w wystawie modeli zapraszamy Wszystkich chcących zademonstrować swoje modele. Wystarczy zgłosić się po przybyciu do organizatorów. Udział zarówno w wystawie jak i w lotach jest bezpłatny. Na pikniku obowiązuje oczywiście zasada bezwzględnego podporządkowania się decyzjom Kierownika Lotów, tak aby cała impreza była bezpieczna.

Pozdr.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Serdeczne dzięki dla krakowskiej grupy ,szczególnie dla Darka za zaproszenie na piknik do Strzelec :) .

Było świetnie,fajna atmosferka,niezłe loty i meeeega upał ;) .Możliwość "poobcowania" z Uwe,Kielakiem,możliwość porobienia fajnych fotek bezcenna !.

Za rok jestem na pewno :D .

 

Edit.zapomniałem chyba stojaka na Virusa ,liczę że ktoś zabrał i ewent. przywiezie na Żar lub jakoś odbiorę w Kraku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Wszystkim modelarzom, którzy przyjechali na IV piknik w Strzelcach Małych, Wszystkim którzy przywieźli i przedstawili swoje modele. Dziękuję za pokazy lotów modeli zarówno akrobacyjnych jak i makiet. 
W przyszłym roku formuła pikniku będzie już raczej typowo modelarska, może uda się się nam zorganizować również skróconą formę  amatorskich zawodów FreeStyle (lotów do muzyki), ale to zależy również od Was czy przyjedziecie w 2016 do Strzelc Małych ze swoimi modelami.
Jeszcze raz piękne dzięki, dla Wszystkich, nie będę wymieniał z imienia ani z pochodzenia, ale naprawdę doceniam to, że przyjechaliście (niektórzy z daleka a nawet z bardzo daleka...bo jeden kolega dojechał do nas bezpośrednio z drogi powrotnej z Włoch) i byliście wczoraj z nami, bez Was nie było by MODELARSKIEGO pikniku!
 
Myślę, że mogę i chciałbym - ze strony wszystkich modelarzy podziękować, organizatorom: LSS Szczurowa, Gminie Szczurowa, Gminnemu Centrum Kultury w Szczurowej i wielu innym, za organizację tego pikniku i pracę jaką włożyli w przygotowanie tej niedzieli!
 
Zachęcam do wpisywania swoich wrażeń, prezentacji zdjęć i spostrzeżeń z pikniku.

https://youtu.be/O5qMOdOsQ00


 
 
 
Pozdrowienia,
 
DareK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza świetna :)

Link do albumu ze zdjęciami umieściłem w swoim poprzednim poście (mam nadzieję, że wszystko oki jest z ustawieniami dostępu i każdy może go oglądać).

 

Spędziłem na pikniku kilka bardzo udanych godzin i serdecznie dziękuję za to wszystkim organizatorom :)

Szkoda, że upał był bezlitosny i o 15 wygonił mnie z lotniska...

 

W przyszłym roku stawię się niechybnie - pewnie z jakimś lataczem, żeby chociaż połazić z drugiej strony barierek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może kilka moich spostrzeżeń :) było bardzo ciepło i bardzo sympatycznie , za rok obecność obowiązkowa . Kilka fotek które udało mi się zrobić .

 

 

 

post-239-0-78304200-1436218543_thumb.jpg

 

post-239-0-62616200-1436218657_thumb.jpg

 

post-239-0-72514700-1436218722_thumb.jpg

 

post-239-0-45074200-1436218774_thumb.jpg

 

post-239-0-76989000-1436218842_thumb.jpg

 

post-239-0-99307200-1436218884_thumb.jpg

 

post-239-0-13872400-1436218953_thumb.jpg

 

 

post-239-0-96657300-1436219025_thumb.jpg

 

niestety nie polatałem w niedzielę , bo pękło mi kolanko wydechowe , szkoda że nie zabrałem ze sobą zestawu do lutowania , bo naprawa trwała kilka minut

 

post-239-0-07333600-1436219454_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.