Skocz do zawartości

zakup nitrometanu. Braki na rynku.


alyan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Pięknie. Tylko ta cena! POWALA. Nikt nie zużywa więcej paliwa od FSRowców. Kiedyś myślałem ,że jak sam sobie zrobię paliwo, to raz, będzie taniej, dwa, wiem co mam w paliwie. Aż jednego razu dostałem paliwo do testowania wykonane przez firmę, wg mojego zamówienia (ilość oleju, nitro) itp... Przetestowałem i od tego czasu przestałem sam robić moje paliwa. NIE JESTEM W STANIE zrobić takiego paliwa jak robią to w wytwórni. Oczywiście w renomowanej. Od czasu kiedy tych paliw używam, skończyły się problemy z silnikami, motory są czyściutkie, i co najważniejsze łódki zaczęły szybciej pływać. Nie jest to żadna reklama, tylko stwierdzenie faktu. przy naszych olbrzymich przerobach cena paliwa fabrycznego jest niższa od tego, które mieszałem sam. Wynegocjowaliśmy  :)  Mnie osobiście czysty nitometan już nie interesuje, choć mam jeszcze duży zapas na wypadek, kiedy braknie mi przypadkiem paliwka z fabryki. Myślę,że nawet ceny detaliczne paliw dostępnych na rynku, przy małych przerobach nie są aż tak powalające, a dobre paliwo na pewno silnikom nie zaszkodzi. I nie opłaca się robić paliwa samodzielnie.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.