Skocz do zawartości

THERMIK XXXL od Valentamodel


Konrad_P
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już Przemkowi napisałem, że krew by mnie nagła zalała gdybym dostał taki spaprany zestaw.

To się nadaje tylko do zwrotu. Przyjąć musza bo są w UE i obowiązuje ich takie samo prawo jak nasze sklepy. Kupowane przez internet więc żadnego problemu nie powinno być, jeśli już to z naszymi przewoźnikami bo to nadgabaryt i nie chcą przyjmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak byś czytał mojego PW do Przemka. Napisałem mu co w tym stylu.

A co do przesyłki to poważny problem. Nasi kurierzy jeszcze by przyjęli nadgabaryt bo są  :D ślepi i dla nich 200 czy 220 cm to ten sam wymiar ale w sortowni niemieckiej bez specjalnej umowy odrzucą i odeślą na koszt nadawcy z powrotem.

Sprawa jest w tym momencie bardzo trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadłub na moje oko jest prosty, ale jakość wykonania... ktoś nieumiejętnie zdejmował jedno ze skrzydeł i bolcem uszkodził kadłub co zostało zasmarkane: http://imgur.com/a/Unjf9#10

Do tego to co zauważył Piotr otwór na bagnet statecznika jest zrobiony krzywo co sprawia że złożenie już i tak krzywo wykonanych płatów statecznika powoduje ze ster wysokości jest skręcony w jedną stronę... a jakość wykonania... no cóż... spodziewałem się więcej po szybowcu z wyższej półki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem. Czyli sprzedali Ci model, którego nie chciał nikt inny lub poskładali z kilku zestawów w których były pojedyńcze usterki. Nie wierzę aby w jednym egzemplarzu nazbierało się tego aż tak wiele.

 

[edit]

Nie zaponij im napisać, gdyby kręcili nosem, że prześlesz do czasopisma FMT I innych niemieckich czasopism + info na RC groups zdjęcia co sprzedają swoim klientom. W zasadzie to sklep powinien zamówić kuriera na swój koszt I odebrać od Ciebie wadliwy model. Pytanie co jest bardziej korzystne, czy odesłanie czy reklamacja. Muisz doczytać na ich stronie + przepisy w DE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja już od niego nic nie chce poza zwrotem pieniędzy.

Po tym jak napisałem do sprzedawcy że model dotarł ale jest kiepskiej jakości, wysłał mi zapytanie dlaczego. Po tym jak mu wysłałem zdjęcia nabrał wody w usta... wysyłam więc kolejnego maila o treści:

 

"Hello, I withdraws from the contract to purchase the Carbonara and I demand a full refund of 1220E ( by law to withdraw within 14 days of purchase ) , and because of the glider that I received is so poor quality and have significant errors in construction, which I do not think such an experienced modeller like You have not noticed, please ensure transport on the Your costs. You also did not keep our agreement about to attach wirings harness , i did not receive it."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Temat umarł niestety ale planuje zmartwychwstanie :)  juz niedługo. Dla mnie koniec roku w robocie jest strategiczny i nie mam na nic czasu, do tego dopadła mnie depresja modelarska i nic mi się nie chce w temacie robić.

 

Po 15 stycznia będę wiedział co będę robił do końca przyszłego roku to i się za modelarstwo wezmę.

Oblot Thermika planuje dopiero na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.