Skocz do zawartości

Gama 2100


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Chcalbym zakpupic model taki jak w tytule "Gama 2100". Czy byście mogli podpowiedziec z jakiej strony jak wersja ( kit arf itp ) (aparature mam turnigy 9x z wymienionym modlulem na corone) i czy ma demontowane stateczniki i jak (srobki scisk itp) a jak ktos ma ten model to moglby powiedziec czy dlugo mazna szybowac (1h ) itp czy sie oplaca budzet max : 700 zl a moze tez jakis inny model ? Najlepiej do szybwania ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Lata nim mój kolega. Ja również przelatałem nim kilka godzin.

Statecznik jest na śrubki ale po każdym przykręceniu samolot lata inaczej i trzeba ustawiać (trymerami).

Wkleiliśmy na stałe i jest super ale trudniej spakować kadłub do bagażnika. Stateczniki warto przerobić na zawiasy

bo w oryginale SW pracuje z dużymi oporami aż widać jak "skręca" się ogonowa część kadłuba.

Szybowiec bardzo dobrze reaguje na termikę i godzinny lot to nic nadzwyczajnego. W kabince ogrom miejsca.

Baterię montujemy inaczej niż zaleca producent bo musi być tuż za silnikiem a nie pod skrzydłami.

Szybowiec lata bardzo powoli i majestatycznie ale przy większych prędkościach (nie zbyt dynamiczne pikowanie)

przestaje reagować na stery. To daje sporo emocji. Po kilku ewolucjach w powietrzu, wysuwają się skrzydła !

Pytasz o coś lepszego... Multiplex Cularis. Nie wiele droższy a o wiele doskonalszy i dający leprze doznania...

 

Ocena mocno subiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten szybowiec to lipa. Potwierdzam to co napisał matmax. Jest wolny a przy większych prędkościach przestaje reagować na stery. Ja straciłem Gamę właśnie z powodu tej wrednej cechy. Inny model: Cularis, Solius, Heron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.