Skocz do zawartości

Dni Zwierzyńca 2015 i 2016 - Pokazy modeli


Pioterek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 11-12.07.2015 z okazji dni Zwierzyńca odbyły pokazy modelarskie modeli kołowych, pływających i modeli samolotów. Organizatorami i uczestnikami spotkania byli:

 

Burmistrz Zwierzyńca

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu

Klub Żołnierzy Rezerwy LOK w Zwierzyńcu

 

Kluby modelarskie:

Klub Modelarski Ligi Obrony Kraju w Biłgoraju,  który obchodzi w tym roku 40 lecie swojej działalności 

Klub Modelarski "Dedal i Ikar" działający przy Młodzieżowym Domu Kultury w Chełmie,

Klub Modelarski "Falcon"  z  Sawina,
Klub Modelarski "Śmigiełko" z Rudy Huty,
Klub Modelarski działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego  w  Zamościu. Działacze Klubu Modelarskiego są także zreszeni w Areoklubie Ziemi Zamojskiej w Zamościu.
 

Było  to drugie spotkanie ludzi połączonych wspólną pasja  i drugie bardzo udane. Sprawna organizacja, zapewnione dobre warunki dla modelarzy i ich sprzętu, życzliwość gospodarzy oraz wspaniała publiczność w połączeniu z pięknym otoczeniem stworzyły niezapomnianą atmosferkę spotkania. Dalego miło było nam prezentować nasze modele przed mieszkańcami i turystami w Zwierzyńcu, widząc spontaniczne reakcje oglądających pokazy.

 

post-5634-0-96723000-1437207497_thumb.jpg

 

Zwierzyniec ma naturalne warunki do organizacji pokazów modeli pływających (liczne kanały i stawy), latających modeli typu park-flyer (dwa pełnowymiarowe stadiony z trybunami) a i dla modeli kołowych też jest  sporo miejsca i nawet  tor przeszkód. A jak było starałem się pokazać na poniższym filmie. Z góry przepraszam jeżeli pominąłem któryś model lub Kolegę, użyłem wszystkich swoich zrobionych zdjęć i filmów. Zapraszam serdecznie Kolegów uczestników do umieszczania swoich zdjęć i filmów z tego ciekawego wydarzenia.    

 

Pioterek

1080p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

W tym roku też odbyły się pokazy modelarskie z okazji Dni Zwierzyńca. Skład klubów i modelarzy podobny jak w zeszłym roku. Koledzy bardzo zadbali aby pokazy były jak najbardziej ciekawe. Załączam film z pokazów modeli pływających. W tym roku na akwenie przybyła fontanna wokół której mogły  krążyć modele. Publiczność jak zwykle dopisała.

 

 

 

 

Jak ktoś z uczestników coś, ma niech może dorzuci  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z uczestników coś, ma niech może dorzuci  :)

Chcę dorzucić o muzyce.

Świetne modele i świetny ich pokaz, ale po co na filmie muzyka?

Muzyka należy do sztuki i jej dobór do filmu to też sztuka.

Jeżeli więc nie mamy wykształcenia muzycznego to nie kuśmy się na wstawianie muzyki do filmu bo to czasem jest bolesne dla widzów.

 

I proszę się nie obrażać, piszę to do wszystkich.

Muzykom też nie radzę zajmowania się chirurgią na przykład. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę dorzucić o muzyce.

Świetne modele i świetny ich pokaz, ale po co na filmie muzyka?

Muzyka należy do sztuki i jej dobór do filmu to też sztuka.

Jeżeli więc nie mamy wykształcenia muzycznego to nie kuśmy się na wstawianie muzyki do filmu bo to czasem jest bolesne dla widzów.

 

I proszę się nie obrażać, piszę to do wszystkich.

Muzykom też nie radzę zajmowania się chirurgią na przykład. :D

 

Wiesz Stefan, muzyka to rzecz gustu i zawsze może się się komuś nie spodobać - ja wybrałem tzw. radosną i żywą bo łódki śmigały radośnie.

 

Ażeby zmontować ten krótki film, gdzie kilkanaście modeli się prezentuje, trzeba było powstawiać krótkie najciekawsze ujęcia. A  jak tniesz obraz to i głos a w zasadzie w tym przypadku  komentarz, który zaczyna być wtedy niekompletny. I muzyka jest tu po to, aby sam komentarz przymaskować żeby nie raził niekompletnością a film zachował jednocześnie atmosferę wydarzenia. 

 

Ale różne są podejścia do takiego  tematu - jak to mówią Falenicka lub Otwocka. :)

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.