Skocz do zawartości

układ silników w quadzie


KrzysztofTD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do was pytanie dotyczące układu silników i śmigieł w 250-tce, z lewej strony zakładam 2 lewe śmigła a z drugiej dwa prawe, i czy potrzebuje też dwóch prawych i lewych silników? o ile jest coś takiego? zmienia się polaryzacje i jest ok czy takie rzeczy ustawia się przy konfigurowaniu cc3d? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

stawiam go na cc3d Ok dziękuje za szybką odpowiedź, mam pytanie na temat fpv do motoszybowca, na jaką odległość +/- przekazuje telematerię nadajnik o sile 400mW?

Trochę dziwne pytanie bo nie wiadomo czy to nadajnik video czy do telemetri  jeżeli do video to bez odbiornika i monitora lub okularów to modelu nie zobaczysz , zasięg może być kilka kilometrów w zależności od ukształtowania terenu.

Na takie loty to trzeba mieć pozwolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jeśli latasz modelem  z kamerą FPV w zasięgu wzroku  plus jest z tobą osoba, która śledzi z ziemi lot modelu to nie potrzeba pozwolenia ? Gdzieś kiedyś takie coś wyczytałem ale nie pamiętam gdzie a wprowadzić w błąd nie chcę więc jakbo ktoś mógł zweryfikować tą informację byłoby super :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.